reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
U mnie skurcze nadal regularnie ale krótkie i na pewno nie jakies mega bolesne wiec na ta chwile zostaje w domku.
Zaraz wezmę się za śniadanko, ogarne mieszkanko. Pewnie się uspokoi całkiem.
Dzięki za &&&&&&
Dziś w nocy ma być pełnia i do tego największy księżyc w tym roku więc kochane szykujmy się
 
No jesteście niezawodne :) Jest weekend jest impreza :)

AGULA - gratuluje!!! Chyba żadna z nas nie spała po porodzie z tych emocji, az Ci ich zazdroszczę :) Tym niemniej nie zapomnij odpocząć ;)

MONIA - no widzę, ze wzielas sie do roboty, co by sie z własnej stopki wypisać ;) Z księżycem czy bez życze by weekend był Twoj :)

Idę spać dalej :)
Moja mama dzis ponownie bierze warte przy wnuczkach, a my wybywamy z synkiem.
 
Dziekuje !!:-)

Madison jestem pełna podziwu dla twojej/ waszej organizacji.

Monia trzymam &&%%%

Asiolek kciuki&&& za jak najlepszą pionizacje.

A ja juz od godziny noe śpię. Mala nakarmiona i czekam teraZ na anestezjologa zeby wyjal z krrgoslupa to co wloxyl. Zzo jest cool.
I na m . zeby mi picie i jedzonko przywiozl. :-) ale ze ze szpitala wy wyszedł ok 4 to jeszcze dam mu pospać ;-)
 
Agula - gratki i witamy Oliwkę :-)

Wyczekany - to trzymam kciuki :-)

Idę się ogarnąć bo mamy w planach dzisiaj zakupy to lepiej wcześniej się zebrać :-)
 
Madison-ale Wam fajnie z tymi wartami. Ja się boję podać Małemu mleko z butli,więc jestem uziemiona w domu. Kac wczoraj miał dużo lepszy dzień. Muszę uważać bo chce bić ale nocnik od nowa ogarnięty,znowu ładnie je. Wszystko z czasem zrobi się normalne.

GRATULUJĘ nowym Mamusiom :-* :-*
 
Jeju jak bez was dziwnie. Niby czasu mam duzo,ale kompa niewiemkidy dotykalam a w telefionie co chwila forum niedziala. Teraz sciagnelam apke na tableta meza moze tu bedzie lepiej.
Tomcio dzis skonczyl tydzien. Tydzien po porodzie czuje sie supemr. Niejestem strasznie zmeczona malutkim ale tym ze boli mnie spojenie i ledwo laze zanim sie rozbujam to ide jak staruszka jakas.
Tomcio jest fajnym dzieciaczkiem ale juz chyba ciut przezemnie rozpuszczonym hihi... Jak o 20.30 robimy mycie o 9 juz spi o 24 sie budzi i zasnac w luzeczku niechce...
No i z pempuszkiem nie idzie jak trzeba, jest strasznie gruba ta pempowina i nijak nieidzie zeby odpadala.
Ijeszcze jedno czego zaluje ... dalam dziecku smoczek. A ja ich przeciwniczka ale przy myciu wlasnie tego pempka inaczej nieda rady bo sie rzuca wrzeszczy niemilosiernie.
No wyspowiadalam sie hihi.
Fajnie ze coraz wiecej mamusiek. Gratuluje wszystkim. Buziaki kobity!.
 
reklama
No to Agula wymeczylas sie! Ale juz po wszystkim i super! Ja żałuję ze nigdy sie nie dowiem co to jest sn. Nie przezyje tego bo nawet gdyby zdazylo sie trzecie czego nie planuje to juz mi lekarze powiedzieli ze teraz to juz napewno od razu cc by bylo! To ja dziekuje. Laskawie w koncu zrobili by planowaną bez indukcji, meczenia a potem biegu w strachu na operacyjną Wow!:baffled:
Lekarz stwierdził ze mam pecha do takich cc to ja mu ze mam w sumie szczescie bo sie udaje szczesliwie zakończyć! I tego chce sie trzymać! Tylko czasem mi zal że nie dowiem sie jak to jest urodzić...
Z karmieniem mam podobne odczucia. Tylko tym razem tak wyszlo ze mloda ssac zaczela w momencie kiedy ja juz trace pomalu pokarm i sie poddalam. Synek nie umial. Ona ciagnie teraz mocno a juz malutko leci i butla musi byc bo to glodomorek i to chudy! No to sobie pobiadolilam heh!

Wyczekany powodzenia! &&&
 
Do góry