reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
no co ty ja cala zime na chwilke wlaczalam jak nie moglam sie zagrzac i bez roznicy praktycznie, ale autentycznie na chwilke wlaczalam
 
sprawdzalam nie dziala :(

czuje sie jak szalony naukowiec co chwile jakies eksperymenty na dziecku [emoji23] moze tak, moze jednak inaczej, moze jednak pierwsza wersja lepsza :D
 
Beata, moja juz kilka razy mnie tak wystraszla... pije pije i nagle kaszel i wielkie oczy :( strasznie sie boje takich sytuacji, ale ze zle odbije, normalnie spedza mi to sen w powiek.
Peper, suszarka do wlosow !!! :) na moja dziala, dmucha na przewijak, na ubranka zeby dziecku cieple ubrac, na pampersa i jak juz mala wyciagam z wanienki to na recznik. I nie ma placzu przy kapaniu.
Dzisiaj mialysmy noc, mala sie obudzila o 3.00 a usnela o 6.30... pic chciala tylko z 1 piersi, druga ble :/ juz mialam jej mm robic ale usnela i spalysmy prawie do 11 !!! Jeszcze tak dlugo nie spalam odkad Michasia sie urodzila ;) i tak to jest w dzien na cycu 1-1.5h a w nocy maraton. A przeciez nie naprodukuje tyle jak w dzien tyle nie spija :(

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniab ja mam podobnie ciaglr dołek ciagle sie martwie i mam straszna hustawke juz chce wrocic do sil niby tydzien po porodzie a ja strasznie oslabiona chcialabym aby ten czas szybciej lecial.. mała juz zaczyna miec humorki mniej spi w dzien w nocy co 2h z zegarkiem w reku pobudka.
Co do szwow to czasem czuje dyskomfort ale chyba sie juz goi bo czasem tak jak strupek soe ma lekko swedzi i piecze.
Papercut no my teraz to mozna powiedziec ze naukowcy sprawdzamy nasze malenstwa i siebie :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry