reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

W Centrum zdrowia dziecka jestem. Najpóźniej jutro się dowiem co i jak. Chyba że przyjdzie powiedzieć co i jak jak już je dostanie. Po prostu to jest masakra jakaś.
 
reklama
o to juz zaraz wydawalo mi sie, ze to jakos duzo czekania mialo byc, to chwila moment bedzie wszystko jasne

moze pojdz jeszcze raz skad niby te wyniki podwyzszone..
 
Magda szkoda słów na nich. Okropne. Nie dość , że Was męczą , jesteś bez wyjścia to jeszcze takie rzeczy.

U nas była położna . Pogratulowała, że na samej piersi młody tak przybiera. Wszystko z nim wporzo ;D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paper a Tobie chodzi o te potrzebne do przeszczepu, to nie wiem kiedy będą. Myślałam że o te co mają niby podwyższone Ci chodzi.

Ano masakra, jestem ciekawa jakie te dedimery czy jak to tam będzie miał.
 
Hehe mam to samo jak slysze ze ktoras z mam mowi bede karmic rok poltorej i to jest piekne to zastanawiam sie czy to ja czekam tylko do skonczenia 6mca i daje sobie na wstrzymanie:p matka tez musi miec zycie i byc szczesliwa :))
Moja Wiki przespala dzis 7h ciagiem. Ja sie budzilam z przyzwyczajenia na karmienie a ona nie. Hehe jakis cud normalnie!!
Zimne piwko albo lampka wina omg ale robicie smaka! Papierosek tez czasem sie marzy ale nie chce wracac do palenia paskudny nałog.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paskudny nałóg popieram ale jednak jak jestem zdenerwowana albo mały płacze non stop marzę o tym papierosie. Żeby usiąść i poprostu się sztachnac, może nie powinnam ale tak już mam. Mały miał mniej więcej regularne pobudki koło 6 i 9, 30,40 minut w tą lub w tą wiadomo a dzisiaj e cały świat. Ja się zastanawiam czy kiedyś to wszystko się unormuje? Czy będzie miał naprawdę stałe pory, a co najważniejsze on mało śpi. On łącznie w dzień przesypia może z 10-13 godzin czy to normalne dziewczyny?! Magda nie jestem w stanie sobie wyobrazić co musicie przechodzić ale wysyłam Wam mnóstwo energi bo tego Wam potrzeba, mam nadzieję, że to szybko się skończy i będziecie już w domku.

[emoji173]
 
Mo mogliby się określić do kiedy chcą tu nas trzymać bo ciągle trzeba przedłużać hotel cholera. A taka niewiadoma bywa dołująca :-/
Sierpniówka matka też człowiek i ma prawo do uczuć, potrzeb, nerwów i ochoty na papieroska. Karmienie ogranicza, ale wyrzutów sumienia nie można mieć. :p
 
Dordaw to napisz co lekarz Ci powoedzial o tej wysypce ja dzwonilam do poloznej opisalam co i jak i mowi ze jak nie ma na ciałku to tradzik, bedzie to obejrzy mam przemywac woda przegotowaną i tyle ale jak u ciebie jest na ciałku tez to nie wiem.
Magdalena no najgorzej to nie wiedziec na czym sie stoi. Moze w koncu by sie okreslili ale z drugiej strony oni nie wiedza sami dlatego nie mowia pewnie.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dowiedzą się jak przyjdą genetyczne. Tylko że chyba 3 miesiące tu nie będziemy bo szlag mnie z nimi trafi jak nic. Maja robić badania inne a to się ciągnie. Wiem że od razu wszystkiego nie mogą, ale no to już przesada jest.
 
reklama
Madzia Ty to siłaczka jesteś ! Trzymam kciuki za Filipka, oby diagnoza lekarzy byla mylna.
Kulka, to pochwal się ile synio waży :) my też mamy dzisiaj wizyte poloznej i jestem ciekawa ile Miśka przybrala bo tez tylko na cycu.
Ale robicie ochote na grzeszenie ;) a ja wypilam w sobote piwo, a co ! Warke 0.0% ;)palenie rzucilam 3 lata temu a palilam jak smok, wiec nie moge pozwolic sobie nawet na maszka, bo pewnie bym wrocila do nalogu.
Igi śliczny [emoji169]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry