reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

A do podgrzewania w wodzie warto miec tez termometr ktory mierzy cieplo plynu. Ewentualnie mozna na wyczucie tzn. na nadgarstek troche wylac i jak nie czuc ze cos kapnelo to dobre :) Paper moze sprobuj podgrzac najpierw w wodzie i sama zobaczysz na ile Ci to pasuje..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na razie podgrzewalam w wodzie w garnuszku trwalao to chwile bo wlewalam ciepla z czajnika elektrycznego
A jezeli chodzi o podgrzewacz polozna poradzila zeby wybrac ten o wiekszej srednicy zeby w razie czego sloiczki z jedzenjem weszly:-)
 
Ale jak chwila ściągam, trzymam w lodówce i potem do garnka z wodą? W mikrofalowce nie można? Narazie nic nie czytałam więc nie wiem [emoji1]
Paper i tak i nie. Mieliśmy troszkę poczekać ale wyszły mi problemy hormonalne po 2 latach ponownie, przeszłam cała kuracje i mój gin w Polsce otwarcie powiedział, że wiek działa na moją korzyść i im szybciej tym lepiej bo potem może być za późno. Więc zdecydowaliśmy się bo bałam się, że za parę lat może nie wyjść i będę plula sobie w twarz do końca życia. Dostałam tabletki na płodność i jazda hehe [emoji1] Oto cała historia poczęcia [emoji23]

[emoji173]
 
haha no i super :D

sluchajcie zjadla mi 200ml na raz jestem w szoku haha zagadka wiecznie twardych piersi i jej szybkiego przybierania rozwiazana tzn ze dziennie 1600-2000ml? produkcja pelna para :o juz nawet nie dziwne, ze ja tyle wody i herbat pije [emoji23]
 
Niunia świetna stronka, dziękuję! Dla mnie sprawa z przybieraniem już wyjaśniona i się nie martwię [emoji1] wydaje mi się, że mogłam mieć mniej pokarmu bo ostatnio za dużo nie jadłam.

[emoji173]
 
reklama
Ej pipy proszę skończyć z gadkami o fajce! Ja też ostatnio w grudniu a dokładnie 18.12.15 o 17.10 jak mąż poszedł do dentysty a ja czekałam na niego przed budynkiem. Viceroy czerwony ach....

Byłam na szopingu i juz się czuje bardziej kobieco a nie jak obrzygana i pachnąca mlekiem mama w wyciągniętych dresach :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry