reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

My też się nie przekrecamy ani tak ani tak czyli w ogóle
emoji6.png

Dziewczyny dziś miałam pierwszą dłuższą rozłąkę z Adasiem bo byłam potrzebna w pracy i poszłam na dniówke nie było mnie od 10-18 mąż dzielnie dawał radę był w sumie pierwszy raz sam tyle czasu, ale niestety nie do końca było tak różowo bo Adaś praktycznie NIC nie jadł !!!!! Ja mu dałam ostatnie mleczko o 8 i potem już miał działać mąż niestety jedną butelkę mleka (masakra!) pił na trzy razy i jeszcze nie wypił
emoji53.png

Na noc po kąpieli zrobiłam butlę z kaszką wmłócił caluteńką i teraz śpi. ...ciekawe czemu nie jadł mężowi? ???
Ech...
Poza tym moje przemyślenia są takie ze nie jestem napewno gotowa na powrót do pracy bo myślałam ze oszaleje w ciągu tego dnia a jak wróciłam to Adaś wydawał mi sie taki inny doroślejszy hahaha jakieś schizy mam
emoji6.png


Napisane na SM-G531F w aplika
 
reklama
Mojego szlag trafia jak jest poprzykrywany. Jak jesteśmy w sklepie i jest normalnie ubrany i dodatkowo to szalone otoczenie to kurde dziecka nie ma.

Paper ja właśnie się bałam kp z zębami ale omija mnie sytuacja. Ale jakbym miała dalej karmić to mimo braku zębów Igi gryzie i to hardkorowo wiec ciesze się, że smoczek cierpi a nie moje sutki.

atdctrd8ammce1aq.png
 
My dzis intensywny dzionek najpierw do babci potem na urodziny szwagra. Wyrobić się dzis nie mogłam. Na dodatek w ciąży wróciła mi choroba lokomocyjna i nie przechodzi ostatnio miałam za dzieciaka. Masakra jakaś. Po chwili jazdy już mne mdli.

wniddf9hpcb059dp.png
 
no ja tez dzisiaj do dziadkow z mala potem to moich rodzicow zrobilam ciasto marchewkowe a moj glupi piekarnik jest stary i glupi i piecze sie juz godzine ponad i z zewnatrz wyglada ok ale jak porusze to jak galareta lata wiec w srodku sie nie upieklo mala sie juz obudzila za godzine wychodzimy a ja w lesie ze wszystkim wkurzylam sie nienawidze tego piekarnika co mnie podkusilo nigdy mi w nim nic nie wychodzi [emoji23]
 
Marlenkawww odstawienie laktozy nic nie da bo czy ją spożywasz czy nie ona zawsze będzie w Twoim mleku. Poza tym nietolerancja laktozy nie daje objawów skórnych a jelitowe. Co innego białko mleka krowiego.
Dzięki Asiunia faktycznie miałam na myśli białko mleka krowiego unikam narazie mleka i innych mlecznych produktów.
 
Moj zwykle nie usypia na spacerze chyba że godzinę go prowadzam i zasłonie widoki pieluszka. Mialam tak ze 2 mce temu że był ciągły krzyk w wózku non stop, samo przeszlo;) teraz się rozglada i nasluchuje. Ale mu podniosłam oparcie na jakieś 30stopni.

Polcia mój jest starszy a też się jeszcze nie przewraca, na boki jak najbardziej ale na brzuchu nie lubi zbytnio leżeć. I nie chce mu się nawet z brzucha na plecy przekrecic tylko woli krzyczeć żebym go wzięła. A wczoraj jak go polozylam na brzuchu i weszłam na chwilę do kuchni to jak wróciłam to już leżał na plecach;) tak ze umie ale leniwy jest;)

Doczekałam się dziś wreszcie przy kąpaniu jednego z najbardziej ulubionych widoków u niemowlaka;)

Zobacz załącznik 792404
Haha wyginam śmiało cialo
 
reklama
Do góry