reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Spokojnie właśnie mam okres, dlatego mnie nosi. Nie no ja nie raz tak mam. Chodzę koło tych półek ze słodyczami i myślę to nie, to nie, to nie... No ale kurde zjadłoby się coś.
 
reklama
O jak miło się czyta wasze posty, przynajmniej wiem, że nie jestem sama. W ciąży była mowa, że będziemy się wzajemnie motywować żeby kg zbijać a tu wręcz przeciwnie:)
 
Wkurza mnie fakt że na wadze już prawie powrót do masy z przed ciazy zostało 2-3kg A brzuch nadal wysadzony. Miałam się zmobilizować z chodakowskA ale ograniczam się do spacerów z mala. Wieczorami padam na twarz. A w dzień... same wiecie...
 
maldob u mnie to samo zostalo 2-3kg ale cialo nie to samo rozlazle strasznie, pewnie troche pocwiczyc i by bylo ok ale zawsze jakies ale smiac mi sie chce ze taka hop do przodu bylam z ta dieta i cwiczeniami, zycie weryfikuje
 
Widzę ze dziś dzień lasucha :-). Ja tez poszalalam bo upieklam muffinki i ciasto z jablkami. No i pewnie do jutra nie będzie jak będę tak kolo tego krążyć:-).
Co do ćwiczeń to ja chyba na emeryturze dopiero będę mieć czas. Tylko sił juz nie ;-(. Też mam tak na plusie 3 kg. Super byłoby gdybym schudła więcej. Ale bez słodyczy to ja żyć nie umiem
 
U mnie najpierw było od poniedziałku, a później po Nowym Roku. Też długo nie wychodziło.

Az w końcu zostałam zmobilizowana przez swój strój kąpielowy. Włożyłam, spojrzałam w lustro i pomyślałam "weź się ogarnij kobieto, Twoj brzuch to jakiś luźny flak, tak samo wyglądało koło w Twoim rowerze jak Ci dętka poszła. O tyłku nie wspomnę, nawet odwracać się nie musisz, bo z przodu go widać" [emoji51]

No i w końcu zaczęłam Mel B na brzuch i pośladki. Intensywnie od kilku dni. A teraz mam przerwę, bo nie dam rady się ruszać [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nic mi nie mówcie o stroju kapieliwym. My mamy zarezerwowane już wakacje nad morzem na lipca. Uwaga w niektórych kwaterach nie ma mu miejsc! Ale nie o tym.... w sierpniu wracam do pracy a mój strój 'roboczy' to właśnie strój kąpielowy może nie bikni ale zawsze....ehhh. help me!!! :D
 
Do góry