reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dziewczyny to kolejny skok.


Powiedzcie co robić żeby się nie przekrecal na brzuch w nocy. Nauczył się spać na boczku i z pleców się przekreca przez sen na bok ale czasem za daleko się gibnie i ląduje na brzuchu i jest alarm. Poduszki nie pomagają.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
A dlaczego nie chcesz? U nas Toska ma pozwolenie od rehabilitantki, powiedziała, że tego nie da się zatrzymać. Pamiętasz jak ja o tym pisałam, to przyklej:p

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ale to nie ja nie chce tylko Igi. Jak na brzuch się kulnie przez sen to się drze . To jest najgorsze :D no chyba go przykleje według własnej rady.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Najgorzej było o 3 jak się wydarl, poprawilam a ten ananas myślał , że dzień nastał i zaczął się śmiać! Kiedy Tosi przeszło?

atdctrd8ammce1aq.png
 
Nie raz jeszcze się zdarza. U nas tez przewróciła się na brzuch, darla się, ale spała. Nie raz ja po cichu kombinowalam ja obrócić a ta się obudziła i nie śpimy. Ona lubi być na brzuchu zaczęło jej przechodzić jak pozwalałam jej usypiac na brzuchu.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie tu mam problem bo Igi na brzuchu jest cały dzień i nie usnie bo dla niego to sygnał do zabawy u unoszenia tego lebka. No nic zobaczymy dziś w nocy:)

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
U nas tez gorzej ze spaniem a dzis wg kalendarza skok powinien sie zaczac. 3 pobudki byly w nocy a tego jeszcze nie grali no i w dzien bardzo ciezko ze spaniem... Czasami taki ryk ze musze na rece brac i cyca chodzac podawac bo na lezaco nie wezmie! Wtedy usypia szybko ale kto by mial sile ponad 7 kg nosic... Chyba musze w nosidlo zainwestowac...


n59y6iye227k1jnm.png
 
Do góry