reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

dordaw dokladnie tak samo cuduje z karmieniem w nocy bo nie chce ani zasnac ani zjesc mysli, ze to super smieszne, ze nie spimy.. ze spaniem w nocy slabo ale ostatnie 2 dni rano 2h drzemki wiec bylam zachwycona
 
reklama
Ej dzieci butelkowe. Tez wam tak cuduja? Igi ostatnio niesamowicie , musi czymś ruszać noga głową rękami wyrywa butelkę itp

atdctrd8ammce1aq.png
 
Moj tez polubil spanie na boku. Jeszcze nie laduje ma brzuchu ale pewnie to kwestia czasu. Chociaz lezec na brzuchu w dzien dalej nie lubi.
Z jedzeniem roznie. Jak jest bardzo glodny to je ladnie a czasami tez kombinuje jak nie wiem co.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Mojej powinien się skończyć skok, no zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Nie wyspałam się przez te jej częste pobudki w nocy. Płacze jaj jej smaruje dziaselka a zębów dalej nie widać. Wczoraj jak mnie ugryzła w cycka to myślałam, że się popłaczę.
Effa oczywiście bez słodyczy! ;)
 
Beata nie dogadamy się w sprawie słodyczy hahahaha [emoji23][emoji23]

Ugryzienia cycka - znam ten ból[emoji28] Dobrze że nie zdarza się to często, bo chyba bym na mm przeszła.

Na razie ma 2 dolne, drżę na myśl o górnych jedynka [emoji32]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
effa moja mame brat jak zlapal gornymi i dolnymi jedynkami za sutka i szarpnal glowa do tylu tak sie wsciekla na karmienie, ze w ciazu doby jej zanikl pokarm nastepnego dnia rano juz puste piersi miala nic nie lecialo, mowi ze az jej sie ciemno przed oczami zrobilo taki bol
 
Papercut dlaczego mnie stresujesz [emoji23][emoji23][emoji23]

Nie dość że nie dospana, wymęczona, to jeszcze będę pogryziona [emoji28] Robię sobie przegląd przeszłości i zastanawiam się za jakie grzechy [emoji16][emoji16][emoji16]

Dziecko mi śpi, a ja zamiast położyć się i dospać, to na forum siedzę [emoji23]


Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry