reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dziewczyny dopadła mnie grypa, do ilu stopni gorączki można karmic? Byliśmy w galerii, bo chciałam zobaczyć wózek, którego nie było i wróciłam taka chora, że ledwo nogi ciagne. Boję się nocy i jutro jestem sama z maluchami.
Wspolczuje, tez mnie cos niedawno powalilo. Na szczescie szybko przeszlo, czego i Tobie zycze. Chyba nie ma granicy temperatury, możesz karmić, przekazujesz przeciwciała w ten sposób. Polecam maseczkę taka chirurgiczna jak się zblizasz do dziecka no i bardzo częste mycie rąk żeby nie zarazić.
 
reklama
No to ja nie wiem czy jemu idą te zęby czy nie. Nic nie widać a zachowuje się jakby szły. Cuduje przy tym jedzeniu jak dziki
atdctrd8ammce1aq.png
Moja tez cuduje, zębów na razie brak. Najlepiej jak mnie wali tak z całej siły ręką w piers jak jej za wolno leci :o
 
Super, a to są jakieś specjalne pieluchy na basen? Tez planuje się wybrać z mala jak będzie trochę cieplej. Nie bał się wody?

Tak specjalne pampersy do wody. My mieliśmy huggies ale w Polsce chyba babydream ma. Zupełnie się nie bal, weszliśmy najpierw na 5 minut, pomalutku później wyjście w ciepły ręczniczek i tak 3 powtórzenia. Był zachwycony, śmiał się, pluskał, a na brzuszku tak ruszał nóżkami jakby płynął żabka. Polecam [emoji41]
 
Midday tak pieluchy są specjalne do "pływania";) My też dzisiaj byliśmy, ogólnie zadowolony ale Tatus chciał sprawdzić jak nurkowanie będzie mu wychodziło i sie przestraszył trochę i chyba się napil wody to chwile plakal... i chyba za dużo wrażeń miał na dziś bo spał mi tylko niecałe 2godz przez cały dzień... jak usnal w drodze z basenu to od 15 dopiero po 19 go uspalam, po 5 min się obudzil i cudowal i znów dopiero po 20 usnal...
 
A przy karmieniu też cuduje... też mnie tłucze po piersi jak je... albo moje ręce lapie i sie bawi albo do twarzy mojej sięga... co tylko się da;)
 
Gosia a byliście pierwszy raz ? No mój po basenie wyjątkowo długo bo aż godzinę spał. A u nas 2 h jak jest przez cały dzień to jest dobrze, także na niego pozytywnie wpłynęło. My nie nurkowalismy.
 
Nom pierwszy raz...;) ogolnie bym się nie przejmowala ale od tej 3az do 8 to strasznie długo nie spał... czasem już po 1,5godz jest śpiący. Ja przerw nie robiłam tylko weszliśmy do wody i tak z pol godz się pluskalismy, póki nie zobaczylam ze juz mu się na stopach skóra zaczęła marszczyc;)
 
Moj tez przy jedzeniu cuduje. Wszystko dotyka, lapie butelke, szarpie pieluszke, bawi sie moja dlonia, obraca glowe a ostatnio macha noga[emoji23]
Nie straszcie ze z tymi zebami tyle czasu. U mnie szopka trwa juz 3 tyg a juz mnie trafia. Marzy mi sie przespana noc. Narazie sa nocne awantury i placze. Potrafi tak sie drzec ze uspokaja sie dopiero, gdy go na rece wezme. Albo poplakuje przez sen co 15 min. Ale czasami dla odmiany zeby nie bylo ze tylko placze budzi sie po 2-3 razy w nocy i sobie spiewa, gada i smieje sie w glos. Potrafi tak nawet do godzine spiewac[emoji3] uwielbiam sluchac tych spiewow ale niekoniecznie w srodku nocy[emoji23]
Zeby zebami a wy mnie tu jeszcze kolejnym skokiem straszycie...to juz?

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Tak specjalne pampersy do wody. My mieliśmy huggies ale w Polsce chyba babydream ma. Zupełnie się nie bal, weszliśmy najpierw na 5 minut, pomalutku później wyjście w ciepły ręczniczek i tak 3 powtórzenia. Był zachwycony, śmiał się, pluskał, a na brzuszku tak ruszał nóżkami jakby płynął żabka. Polecam [emoji41]
Zazdroszczę, też chciałam chodzić, nawet się już na specjalne zajęcia zapisałam, ale lekarz nam zabronił, bo ma za wrażliwa skórę [emoji46] Muszę czekać aż skończy 6 mcy i będzie cieplej [emoji47]

Na razie w wannie z nim siedzę [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry