reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Haha bo wcześniej chciałam napisać do kulki odnośnie mm ale w końcu napisałam do niej na snapie, tego nie usunęłam i chciałam Was poczytać ale Kuba zaczął wariować i dodał post [emoji23] co do wydzwaniania tez tak mam zwłaszcza na snapie haha [emoji23] Paper wie o tym najlepiej [emoji23] mój chyba ma teraz skok jakiś albo nie wiem, czasem wydaje mi się, ze on ciagle ma skok. Justyna trzymam kciuki, zeby przybrał napewno to chwilowy zastój.
 
reklama
U mnie też coś nie tak z wagą [emoji46] Od 2 tyg waży 6500g i nic się nie rusza. Jutro zacznę odciagać i mierzyć ile mam. Kurdę, ale chyba jak byłby głodny, to by płakał. A on jest normalny. Sama już nie wiem.

Załamka [emoji24]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
effa jak moczy kilka pieluszek dziennie i normalnie robi kupy tzn ze nie glodzisz, laktator nie wyciagnie tyle co dziecko nie da sie tak zmierzyc ile masz mleka

moze proponuj piers czesciej? moja je ok 8-10 razy w dzien plus bez ograniczen w nocy i dopiero w takim systemie ladnie przybiera
 
Moja też stoi z wagą juz 3 tydzień i dziwne bo my na mm. Ale u nas były te wodniate kupki, no i budzi sie w nocy wiec myślę że to też może z zębami sie wiązać bo siusiu normalnie i lupki co dzień je tyle samo a nawet więcej bo w nocy daje jeszcze dodatkowo. Także dziwne.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Moj też stał przez dłuższy czas a dzis jak go zwazylam po jakimś tygodniu może półtora to już widać ładnie przybrał bo 7.5kg wazy a 28stycznia miał 7.2kg, teraz sprawdziłam;) a mam wrażenie że mniej teraz je, w sensie rzadziej bo krótko to caly czas. Może to taki okres, skok czy coś a może to przez te zęby taki zastój był. A w sobotę wyciągnęłam laktator po 5miesiacach bo Kubuś nie chcial ssac pewnie przez te zeby i myślałam że prawa pierś to mi rozsadzi. I w jakieś 10min sciagnelam z niej prawie 150ml. Więc nieźle.

Agnes, Paper, już jakiś czas temu zauważyłam że nasze dzieciaki podobnie się zachowują... widzę dalej niewiele się zmienia;) zastanawiałam się ostatnio czy Małemu nie spróbować ograniczyc jedzenia w nocy tak do 1czy2razy tylko to moze po kilku dniach by się rzadziej budzil i w dzien jadł dłużej i więcej ale narazie chyba się jeszcze pomeczymy, moze sam się nauczy i jak nie będzie potrzebował to sie nie będzie w nocy budzil?;)
 
reklama
gosia ja postanowilam sie dopasowac do mojego dziecka no przeciez do osiemnastki tak nie bedzie [emoji3]
 
Do góry