reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Z kaszek dobre sklady maja SunBaby i Holle. ja teraz zamowilam jaglana SunBaby i nie ma zadnych dodatkow, najlepiej samemu dodawac owocka, mozna je robic na wodzie.

Ja dotychczas robilam kleik na mm ale teraz sprobuje ta jaglana na wodzie z owocem :)

n59y6iye227k1jnm.png

Widziałam wlasnie, ze te najlepsze ale to trzeba zamawiać czy dorwalas gdzieś stacjonarnie ? Ja wypatrzyłam 2 dobre z hippa i ten kleik co Ty tez używasz.
 
reklama
Tez widzialam ostatnio jakas z hippa w Rossmanie, musze zerknac na sklad.

A ta SunBaby zamowilam w sklepie gdzie robie zakupy spozywcze, maja spory wybor takich ekologicznych produktow i tych kaszek. Nie wiem gdzie mozna ja stacjonarnie dostac niestety. Ta jaglana kosztuje okolo 11 zl.

1487619501-aaaaaa.png


n59y6iye227k1jnm.png
 
Azamamew no moja właśnie podobnie jak wyjde i chce coś zrobić to straszny krzyk a przytulanki to juz inna sprawa. Nie chce jedynie co lubi to bawić sie moim łańcuszkiem i siedzieć mi na kolanach i zasypiać oczywiście na rękach ale w kokonie z koca. Z przytulankami ciężko cwaniara mała hehe
No ja właśnie też zastanawialam sie gdzie te kaszki ekologiczne kupić super że są w gemini :))

wniddf9hpcb059dp.png
 
Effa i mnie też zmobilizowałaś dziś również zrobiłam mel b brzuch i pośladki jestem z siebie dumna bo nie sądziłam że bedzie tak ciężko. Ale wytrwałam zrobiłam. Mam nadzieję że codziennie jak mała pójdzie spać uda mi się wziąć za siebie:p

wniddf9hpcb059dp.png
 
Dziewczyny mój syn mnie rozbraja. [emoji4]

Zawsze po rannym karmieniu biorę go do łóżka i sobie leżymy razem. Patrzę , a on przyturlał się i zaczyna manipulować przy zapięciu od stanika z przodu [emoji23] Już się chłopak zorientował o co chodzi i napić się chciał [emoji23]

Chyba zaczął mu się też lek separacyjny, bo cały czas chce leżeć przy mnie. I ciągle się turla w moja stronę. A wczoraj skubany na przewijaku podniósł brzuch do góry jak do raczkowania , normalnie szok [emoji1]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeszcze odnośnie ćwiczeń. Przy brzuszkach nie kładę się do końca na podłodze tylko staram się cały czas mieć napięte mięśnie brzucha. Boli, ale jak nie boli to znaczy że coś jest nie tak [emoji5] Dzięki temu ponoć szybciej się mięśnie kształtują.

No i z własnego doświadczenia, lepiej ćwiczyć rano, bo wieczorem łatwiej wymówkę znaleźć [emoji6] Np jestem zmęczona po całym dniu, albo przejadlam się [emoji23] - z mojego życia wzięte [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z kaszek dobre sklady maja SunBaby i Holle. ja teraz zamowilam jaglana SunBaby i nie ma zadnych dodatkow, najlepiej samemu dodawac owocka, mozna je robic na wodzie.

Ja dotychczas robilam kleik na mm ale teraz sprobuje ta jaglana na wodzie z owocem :)

n59y6iye227k1jnm.png
A te kaszki mają ziarna naturalnej wielkości, czy są jakoś rozdrobnione/ zmielone?
 
reklama
Ja właśnie mam tą z Holle kaszkę - jaglaną, bezmleczną. Jest sproszkowana. Na samej wodzie mały nie bardzo chciał jeść, a może akurat nie był zbyt głodny. Ale wczoraj z dodatkiem suszonej śliwki ze słoiczka ładnie zjadł.
 
Do góry