reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja porcje mleka dzielę na pół. Pół porcji daje mleka, a pół wody. Od 14 mca. Wczesniej dawałam trochę mleka jako dodatek. Albo jogurt czy ser biały.

Mój, podobnie jak u Dominiki, bezbutelkowy. Je wszystko sam albo łyżeczką.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój pije mleko krowie. Mam prosto od krowy.

Ewą gratuluję drugiego syna.

Ja na gwiazdkę kupiłam namiot i tunele z Ikea, wózek z klockami drewniany, pluszaki szczur i świnka i warzywa i fotel obrotowy jajo :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O ten namiot i tunele są fajne [emoji4] Ale my się chyba będziemy przeprowadzać więc na razie nie da rady.

Ja to w ogóle myślałam żeby uszyć tipi. Strasznie mi się podobają. Ty Kulka to na pewno byś sobie poradziła. Moje pewnie byłoby koślawe [emoji23]

Chciałabym juz być po przeprowadzce i zacząć trochę uposażać mieszkanie [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O Ewa no to super, że się przeprowadzacie :) ja na razie nie planuje. Mam nadzieję, że już na swoje jakby co hehe

A tipi fajne, tym bardziej jak będziesz miała dwóch lobuzow :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewa - powodzenia w przeprowadzce :)
My się zaczęliśmy remontować we wrześniu I już miesiąc temu prawie skończyliśmy, teraz ciągną się takie "drobiazgi" ;) najgorsze to pokończyć.
 
Ewa gratulacje [emoji4]

U nas od listopada ciagna sie choroby ale to normane jak dziecko chodzi do zlobka [emoji4] mam nadzieje ze po nowym roku bedzie yroche spokojniej mamy 9 zebow czekamy na kolejna 4 [emoji6] z Kuby tez jest lobuz corka byla spokojniejsza [emoji4]

Dominika a ty widze czujesz sie kwitaca i jak bylas na usg przed swoetami pkazala dzidzi kim jest ?



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niania - współczuję choróbsk :( dużo dzieci żłobkowych niestety choruje.

Nie wiem jeszcze ;) nie byłam na USG, miałam umówioną wizytę,ale miałam kiepskie wyniki badań i poszłam do innego lekarza specjalisty na konsultacje. Następną wizytę z USG mam 19. Stycznia.
Ale już też powoli mam spadek formy, już 3ci trymestr zaczynam.
 
Do góry