reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

To super! :-) Fajnie tak odświeżyć znajomości i wyrwać się z domu do ludzi choć na trochę. W końcu ciężarna to też człowiek, kobieta a nie tylko przenośny inkubator :p :-)
 
reklama
Ja j u z nie pamiętam czy poprzednio mi brzuch twardziel ale skurcze były takie ze przez chwilę taki ból był że wsyrzymywalam oddech myśląc że to pomoże potem było coraz gorzej ze na palcach stałam jak dlurcze przychodziły. pamiętam jak się balam że przegapić porod [emoji23] i rzeczywiście jak mówią nie da s i e przegapić;)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez bym sie wyrwala ale tak na luzie bo teraz a to cos boli, a to siku, a to za goraco a to sie sapie bo ciezko.. szkoda gadac..

Dzis beznadziejny dzień nie dosc ze sie narobilam. To jak pomysle sobie o tych kafelkach ze syf bedzie w domu to mnie szlag trafia! :/
Oby niedziela byla lzejsza i chociaz troche pozytywna. Dzis juz mi nogi i kregoslup wysiadaja. Brzuch ciagle twardy o masakra..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moze ktoś zamiast kafelek slyszal o czyms do lazienki czego nie trzeba ciąć boshem[emoji14]ja juz kombinuje co by tu zrobic na tej podlodze bo na scianach kafelki jeszcze zostają..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
@polcia177 może drewno :) ślicznie wygląda!

Kurczę dobrze, że do Was trafiłam. U mnie też wysyp pieprzyków i mąż też panikuje, że mu się to nie podoba. Myślałam, ze to taka moja przypadłość, a teraz widzę, że Was też to dotyka. Współczuję, ale trochę się uspokoiłam.
 
Nie, tylko trzeba impregnować co jakiś czas. Są też panele łazienkowe albo pcv - kojarzy się z prl, ale teraz wygląda naprawdę ładnie, no i jest to tanie rozwiązanie.
 
Azamamew fajnie ze udał Ci sie wieczór! Ja dzisiaj w ikei i leroy merlin cały dzien, masakra ile sie nachodziłam! Trochę sobie dogadazalam w mc Donaldzie bylismy i na mrożonej kawie:-D mała przez to jedzenie jakas aktywna dzisiaj:-)) co do skurczy to ja mam często twardy brzuch a dwa razy bardzo mnie zakuło i ból mega wtedy! No i ciężar tez czuje jak chodzę. Piszecie o tych pieprzykach i teraz juz mi sie nie chce wstawać ale jutro muszę sie obejrzeć, nie zwracałam uwagi na takie rzeczy a juz mi mama cos uwagę zwróciła ;-) mamakulka stopa jeszcze nie taka zła jak mi ostatnio kumpela zdj pokazała to paluszki prawie ginęły
 
reklama
Witam:)
Z tymi pieprzykami to widze, ze nie tylko mi sie wysyp zrobil. Ja mam cala szyje I okolice biustu, masakra jakas...

Porodu przegapic sie nie da, nie ma takiej opcji...wspolczuje Wam tych dolegliwosci, ja czuje sie lekka, wkoncu:) chociaz brzuch jest jak w 3-4 miesiacu, ale narazie mi to nie przeszkadza. Tylko jak mala ciagnie cyca to okropnie boli mnie brzuch ( macica sie obkurcza) biore tabl przeciwbolowe.
Dzisiaj wyspalam sie coreczka spala, musialam ja przebudzac do karmienia, heh spi jeszcze teraz, jakis len w nia wstapil ;)
Akurat leze sama na sali, troche mi nudno, tylko slucham jak dziewczyny wrzeszcza na porodowce, az ciary przechodza. Oby mnie puscili Jutro do domku, ale nie wiem, bo moja kruszynka zolknie:/
 
Do góry