reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

No wiecie co Wam powiem ? Tak to wygląda w naszym przypadku, że biadolimy jak to już chcemy urodzić a jak coś się zaczyna dziać typu skurcze, bóle w krzyżu czy coś to z automatu strach i panika :) Ja tam mam ciągle.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
helleovet - ja też jeszcze 3 tygodnie, także nie będziesz sama na koniec :wink:

mnie niestety też już dopadły bezsenne noce od jakiegoś czasu :sad:
 
Mamakulka, masz racje :-). Ja jestem zawiedziona ze nie zostałam sierpniowa mama w lipcu, a dzisiaj po wizycie jak dowiedziałam sie ze rozwarcie na 2 cm i w sumie w każdej chwili moze sie zacząć to strach i panika ;-). Teraz idę sie troche wyspać bo w nocy mało spałam, a moze trzeba sie przygotować do ciężkiej pracy ;-)
 
Ja też chyba pójdę się położyć...choć poniedziałek to wiecznie jakieś telefony i problemy ...

W aptece można kupić te listki aby sprawdzić czy to wody czy nie
 
Ale narzekacie,heh no ale w sumie teraz to juz kazda ma prawo bo wszystko boli,przeszkadza i wogole.

A tak naprawdę to dopiero się zacznie narzekanie...a bo kolki,noce nie przespane, piersi bola,pokarmu malo,wysypki,kupki,chorobska i wiele,wiele innych rzeczy.
Potem to dopiero będzie co pisac...

...ja prawdopodobnie bede miala cc we czwartek. Myślałam ze będzie na srode, no ale wyszla opcja czwartku

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak ja wam zazdroszcze tych cc to znaczy nie samego zabiegu ale tego ze wiecie kiedy bedziecie miec juz malenstwa ze soba a my musimy czekać i nie wiemy kiedy sie zacznie
Mi do terminu zostalo zaledwie 12 dni :-)
 
Ja bym wolała nie przenosić. panicznie się tego boję. ostatnio synek w zielonych wodach leżał ale jak długo to nie wiem. poza tym moja mama przylatuje od 2-12.09 i wolałabym żeby jyz dzidzia była a nie ze 1.09 się urodzi;) tutaj w holandii dostaje się do domu opiekę na tydzień i wolałabym żeby nie naszlo się to z pobytem mamy. tak więc w terminie jak dzidzia będzie to będzie idealnie ;) ale jak to zrobić hahahaha

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieńdoberek :)

Strasznie Wam współćzuję zgagi. W ciąży dopadła mnie może ze dwa trzy razy to miejsca sobie nie mogłam znalezc a co dopiero w nocy...Ja to strasznie senna jestem i nawet śpię, ale pęcherz mnie budzi tak, że jak już próbuję się podnieść to mam wrażenie, że dziecko mi wypadnie hehe i tak ze 4 razy w nocy :) Jeszcze gdybym poszła do łóżka to nie, najpierw idę do lodówki po picie bo mam wrażenie, że zaraz uschnę z pragnienia i tak kółko się zamyka ;)

Sierpień nadszedłbędziemy wszystkie siedziały jak na szpilkach :)
Magdalena a co u Ciebie? Byłaś wczoraj na IP z tymi skurczami? A może już tulisz maleństwo?
My dziś ze starszakiem na godź W się wybieramy i już nie mogę się doczekać :)

Jutro mam kontrolone KTG w szpitalu i mimo CC jestem ciekawe jak moje podwozie się ma na 2 tyg przed terminem. W srodę zaczynam 39 tc.
 
Do góry