reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja miałam kubeczki z aventa do mrożenia i teraz je wyparzę tylko. Potem przydają się też do innych rzeczy.

Co do witamin, zwróćcie uwagę, aby w składzie była tylko witamina i olej, żadnych konserwantów, etc. bo to one mogą powodować potem bóle brzuszka.

Ja mam jeszcze prawie 4 tygodnie do cc i nie planuję rodzić wcześniej, także mogę być ostatnia, nie ma problemu :D
 
reklama
Ale sobie narobiłam wypiłam sok ananasowy na to zjadlam lody tak mnie zoladek boli ze masakra... :(
Witaminy mam k i d ale poczekam na zalecenia lekarza co i jak.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow, dopiero się zorientowałam ile dzieciaczków od wczoraj się wykluło. Innych wątków nie przeglądam raczej, bo czasu brak. Gratulacje! Super, że tak gładko i że jest ok.

Mnie dopadło lekkie przeziębienie. Jem ananasa i idę zaraz spać,może pomoże.
 
Beata, ja tez mam dwulatke w domu i sie stresuje jak zareaguje. A opowiadaliście synkowi wcześniej jak to bedzie jak sie dzidziuś urodzi, ze będzie płakał, trzeba go bedzie karmić piersią itp? Ja mojej dosyć dawno temu kupiłam książeczkę ,,czekamy na dzidziusia" i razem oglądałyśmy i sobie opowiadałyśmy jak to będzie z dzidziusiem. Zastanawiam sie czy da sie przygotować wcześniej na to dziecko, czy swoje musi przejść aby zaakceptować sytuacje ? Moja czasem całuje brzuch a czasem jak widzi ze ja albo maz głaszczemy to jest zazdrosna i nam zabiera rękę z brzucha...
Wszystko bylo mowione I tlumaczone w kolko, stalo lozeczko wczesnie I wozek, synek pokazywal jak bedzie lulal dzidziusia w wozku. Wiedzialam, ze bedzie zazdrosny ale nie sadzilam, ze az tak sie to na nim odbije. Oby to szybko minelo jak piszecie, przeciez nie jestesmy jedyni, dobrze ze moja coreczka jest grzeczna, wiec staram sie spedzac duzo czasu z synem :)
 
Ale porodow cc Sie zaczyna :) czyli od jutra Witamy Na swiecie kolejne sierpniowe dzieciaki ;)

Maldob nie martw Sie nie zostaniesz ostatnia :) bo moje dzieci Sie nie spieszy nigdy Na swiat Wiec Pewnie bede po terminie :)

U mnie zero objawow :):( robie Duzo, spaceruje, brzuch czasem Sie Stawia ale wiekszosci robi Sie miekki Jak poleze, jedynie to ciezko wstac bo czuje jakby miala mi Sie ''pipka'' rozpasc Na kawalki.
Na szczSscie w czwartek wizyta lekarska I okaze Sie co jest grane Czy Wszystko dobrze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Helo.
Ha byłam u gina tam gdzie mam rodzic...
Chcę mnie położyć na dobę w środę w szpitalu aby zadecydować czy cc czy sn... Bo młody 3700 kg więc 4 będzie... Jak mój syn. Ah sama jie wiem... Mówi że niby wypchne ale co na końcówce się wydarzy nie wie nikt.. Boję sie.. Zrobiła masaz szyjki auc! Rozwarcie prawie dwa palce ale szyjka jeszcze trzyma... Zobaczymy jak to będzie.. Chociaż obczaje szpital jak tam będzie ..
 
Dziewczyny miałam ostatnio taką sytuację że z synem (12lat) czekamy na windę w Galerii Handlowej ,
no i winda przyjeżdża, drzwi się otwierają i wyłazi babka normalnie z cyckiem na wierzchu i dzieciak kilkumiesięczny wisiał jej na tym cycku, no masakra hehe mój Dawid się zbulwersował i mówi mama ale ty tak nie będziesz publicznie chodzić nie ?? hahahaha
 
Ale duzo piszecie. Ciężko nadążyć zwłaszcza że co chwilę przysypiam. Czekam na obchod i bede mogla isc na oddzial.. moze w koncu dostanę córeczkę.
No to Beatko nie ciekawie z synkiem. Ja tez sie boje co bedzie u nas. Tez tlumaczone bylo ale i tak przed pójściem do szpitala nie moglam corki oderwac od siebie. Tak sie cieszy ale tenat ze pojawila sie juz siostra jakoś do niej nie dociera.

wysłane z Tapatalka
 
reklama
Do góry