reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka dzieki poczytam na pewno. Oni wlasnie w tych szpitalach tak sobie leca jak przypadek nie jest jakis grozny i powazny to olewka i siedzisz w tym szpitalu bezsensu. Ja z kolka tez moglam wyjsc w poniedzialek a musialam czekac do srody bo takie kolejki lezac w szpitalu sa na usg jamy brzusznej (nerek) paranoja ze bezsensu siedzialam jeszcze dwie noce bo oni badania szybciej nie mogli zalatwic..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Troche chore że u Was w szpitalach aż tak olewają...w tym w którym będę rodzić zawsze robią usg na dzień dobry, czasami trzeba poczekać godzinę czy dwie. Oczywiście starają się trzymać co najmniej 3 dni bo zwroty z nfz no ale nikt krzywo nie patrzy gdy mówi się o wypisaniu na żądanie.
 
Moim zdaniem sok pomarańczowy nie jest wskazany teraz. Co do karmienia na początku usiądź na skraju łóżka troszkę się przechyl do przodu. Ściśnij lekko pierś ( no okolice brodawki ) tak między dwa palce i podaj żeby dziecko nie gryzło Ci brodawki a piło jak z butelki. Nie możesz podać samej brodawki bo Ci zgryzie
 
Paper ale sen :) no uśmiałam się :)

Co do podania piersi może spróbuj spod pachy? Najlepiej bedąc w szpitalu poprosić o pomoc, po to są tam położne aby Ci pomóc przystawić dziecko i nauczyć choć w praktyce wiem, że różnie z nimi bywa.
 
Jestem w szpitalu na oddziale o 16:00 usg i zadecydują jak będę rodzic.

Jestem wściekła bo męża coś ugryzlo... Tydzień temu a dziś poszedł do.lekarza i.co ma polpasiec....boziu oby mnie nie zaraził...
 
azamamew, agata cudne córcie, ojej jak zazdroszczę poziom mojej zazdrości sięga już zenitu hehe

Dziewczyny mam wielką ochotę iść na basen zakryty z synem, myślicie że to zły pomysł ???
nie jestem jakoś tam podatna na zapalenia, ale wiadomo na koniec nie chciałbym czegoś złapać :/
ania, lepiej nie chodz teraz na basen. Chyba ze tylko pomoczyc tylko nogi. Ale wiem że ciężko tak wytrzymać i nie wejść całkiem.

wysłane z Tapatalka
 
reklama
Do góry