reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Beata pocieszylas mnie trochę, wlasnie nakarmiłam mała, najpierw pół godz uspokajania bo tak płakała, godzinę cycka ciągnęła, w miedzy czasie 4razy jej sie ulalo, nie moge z tego ze ona ciągnie jednego cycka a z drugiego mleko ciurkiem płynie, piersi opróżnione, jutro mój leci po laktator! Nie bede sie męczyć. Niunia masz to samo co ja przed porodem, do dzisiaj wypominam swojemu ze na porodówkę mnie przywiózł po piwie i do samego końca mowil ze jeszcze czas! Oj te nasze chłopy, teraz tylko córeczka sie liczy juz jej nawet pieluchę zmienił;-) angelika pierwsze słyszę ze rozwarcie moze byc i nagle sie zmniejszyć.. Chyba raczej lekarz inny badał i nie wie jak wyglądało to przez cała ciąże, mnie badała położna przed porodem mówi jest 4-5cm rozwarcia, dwie minuty pozniej bada mnie lekarz i ze 3cm. Wiec to chyba zależy jakie palce maja lekarze
 
dziewczyny chetnie bym kazdej odpisala ale jakas nieprzytomna jestem, tyle postow z istotnymi rzeczami nie moge sie skupic i odniesc porzadnie do tego co czytam, w ogole coraz czesciej mam momenty, ze gadac mi sie nie chce to chyba zmeczenie materialu juz nastepuje, mimo przeroznych trudnosci po porodzie zazdroszcze rozpakowanym jak nie wiem co, jak dziecko juz na rekach to jakos moze wyzszy cel niedogodnosci jest a teraz to jakies jalowe, nie wiem
 
papercut nie łap doła ;) tak blisko masz termin cesarki! Ja to się jeszcze namęczę, wszystkie urodzicie a ja będę się turlać :D

co do zachowania facetów...wiecie niby głupio gadać że wszyscy tacy sami ale to chyba prawda bo mój też ciągle gadał że jeszcze czas :p wczoraj mnie nawet spytał czy nie da się przewidzieć porodu z kilkudniowym wyprzedzeniem czy to taka bomba i nie wiadomo kiedy :D jakbym mogła sobie zaplanować to bym to zrobiła :p no ale na szczęście pyta jak się czuje, czasami nawet 10x dziennie.

więzadła odpuściły! Hura! Można normalnie spać :D
 
Jeden dzień out i trudno Was nadrobić :)
Dziewczyny w szpitalach dużo sił Wam życzę.
Magdalena jeśli w poniedziałek wychodzisz to już pojutrze, już tak blisko :) Główka do góry,
Azamamew bardzo miłó czytać takie pozytywne posty. Dobrze Jaspis napisała, że widać po Tobie, że cócia dodała Ci sił :)
Agata to mówisz, że laktatora brakuje? Tak się bije z myślami czy kupić go przed porodem czy po. Bo jeśli kupić to wymyśliłam sobie laktator Lovi prolactis elektryczny. Może coś doradzicie? Miałyście z nim do czynienia? Na innych forach same pozytywy no ale jak kupić to nowy i tak sie zastanawiam. Może jednak ręczny? Ach nie wiem. W każdym razie Tobie zyczę aby ten trudny początek karmienia poszedłw zapomnienie i została już sielanka :) Sama mam koszmarne wspomnienia z pierwszym. Poddałam się bardzo szybko i przeszliśmy na mieszankę. Teraz chciałabym przetrwać i karmić :)
Mamakulka głowa do góy, już pojutrze spotkanie z synkiem :)
Paper och Ty doła łapiesz? Next week widzimy się w szpitalu hehe :) Mnie ogarnia niepokój, że to już tak szybko :)

Ja wczoraj bardzo źle zniosłam upał. Koszmar jakiś. W domu okna otwarte w nocy i niestety ulewa wpadłą nam na panele. Powycierane, mam nadzieję, że szkód żadnych nie będzie.
Dziś pogoda to rozumiem! Przyjemny chłodzik :)
 
dziewczyny mam takie intymne pytanie . Ma któraś z was problemy z hemoroidami. ja jeszcze nie urodziłam i od 2 dni walczę z tym dziadostwem aż mi się płakać z bólu chce

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam pierwszy raz w życiu właśnie mnie w tej ciąży dopadły. Zrobiłam dwie porządne nasiadowki z kory dębu i problem "odpłynął" w nieznane [emoji16]
Polecam!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A ja mam na dzisiaj termin i jak na razie spokój i cisza.. czyżby przed burzą??? [emoji39][emoji39][emoji39]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Latika ja akurat ma spory nawał, z cycków cały czas leci. A małej nakarmić nie moge bo cały czas płacze:-( odessalam ręka do butelki. A nie wiem nawet jaki ten laktator kupic myślałam ze bedzie niepotrzebny. Jestem załamana:-( babka z oddziału noworodkowego powiedziała mi ze ja jestem matka i to ja mam uciszyć i nakarmić dziecko a ona moze podać mieszankę jak mi cos nie pasuje. Siedzę i rycze:-((
 
Papercut mam to samo. Od 2 dni nic nie pisze bo poprostu nie mam siły. Jestem wyssana z mocy [emoji1] czytam Was tylko bo zwyczajnie nie chce mi sie gadać.. Wczoraj miałam takie skurcze mocne, że masakra! Aż pisknelam parę razy [emoji23] przeszło jakoś przez noc. Rozumiem każda z Was, ja czuję się jak ociezala krowa. Musimy się trzymać i jakoś dać radę dziewczyny!

[emoji173]
 
Agata niech mąż kupi jakikolwiek bo się zamęczysz.


Ja tez nic nie pisze bo mam doła. Wiem , że mam jutro się zgłosić do szpitala i to mnie morduje :D wczoraj poszłam na wesele na 20 minut.

Trzymajcie się kochane. Czytam wszystko ale sił na pisanie brak[emoji14]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agata bardzo Ci współczuję. Nie dość, że hormony robią swoje to jeszcze takie teksty od osób, które powinny pomóc, a nie jeszcze wywoływać u świeżo upieczonej mamy wyrzuty sumienia. No wkurzyłam się tym co napisałaś.
Ja też się waham z tym laktatorem. Ja czytałam dużo pozytywnych opinii o Lovi prolactis, że na prawdę solidny, cichy i dobrze odciąga pokarm lub stymuluje piersi do produkcji.
Z kolei o ręcznych to co mama to opinia. Jedna mówi, że namachać się trzeba a inna, że zupełnie wystarczający. Jeśli chodzi o ręczny to zastanawiałam się nad Aventem, ale no właśnie.. nie wiem.Mam w tej ciąży trudności z podejmowaniem decyzji :D

Agata niech mąż kupi jakikolwiek bo się zamęczysz.


Ja tez nic nie pisze bo mam doła. Wiem , że mam jutro się zgłosić do szpitala i to mnie morduje :D wczoraj poszłam na wesele na 20 minut.

Trzymajcie się kochane. Czytam wszystko ale sił na pisanie brak[emoji14]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom


Na wesele? Kurcze siły Cię nie opuszczają :) Ja to jeszcze auto prowadzę, chodzę po sklepach i jakoś tak jeszcze stoję na nogach sprawnie :) Moja rodzina śmieje się, że pojadę autem, zapłacę w parkometrze i z noworodkiem wrócę też autem :) Ale chyba aż taki cyborg nie jestem :)

Ale powiem Ci, że rozumiem Cię w 100%, ja już teraz przeżywam, że tak blisko, ja kłade się do szpitala we wtorek. Chyba rano będę musiała zapodać sobie jakiegoś głupiego jasia aby przetrwać ten dzień :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry