reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

agata320 to widzę, że wsparcie laktacyjne w szpitalu masz zarąbiste, aż się wkurzyłam :/ Mi położne też dawały złote rady odnośnie karmienia i jedna wykluczała drugą, zabobony sprzed 30 lat. Ale żadna nie była tak niemiła :/ Współczuje ci i dużo sił na ten trudny czas życzę. Ja też jak Beata karmiłam na leżąco, bo ja przez długi czas po porodzie siedzieć nie mogłam i synek sam się przystawiał, ja bardzo rzadko podtrzymywałam mu pierś.
Mamakulka to się wyszalałaś jeszcze przed porodem ;)
Aniołkowa super wsparcie u was. Trzymam kciuki żeby czas w domu mijał spokojnie i Kubuś się wzorowo rozwijał. A ile wasz Szkrabek waży teraz?
 
reklama
Kubuś waży 2540g teraz i byłby 36t4d czyli wszystko przebiega zgodne z planem :-)
Agata musisz pokombinować jak ci będzie wygodniej. Ja osobiście wolę na poduszce i tez trzymam pierś od dołu. Nie zmuszaj maluszka bo tym bardziej się denerwuje. Jak się uspokoi to będzie łapać. To są dla nich nowe umiejętności których się dopiero uczą i potrzebują tez czasu i praktyki. Olej te wredne baby i rób jak ci serce podpowiada

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane Ja w tamtym Roku kupilam laktator Aventa rEczny. Nie powiem Nic zlego Na niego jedynie problem w tym Jak se rece bola od pompowania. I Nie raz Tak mialam ze chcialam sciagnac aby wiedziec ile zjadla Czy Sie najadla I Nie nadarzalam sciagac a ona plakala I dla mnie stres.
Wiec tym razem kupilam elektryczny Lovi bo tez na czytalam
Sie dobrych opini :)

Aniolkowa mamo Ciesze Sie ze Kubus rosnie ladnie I przybie Na wadze :)

Ja cala Nic I dzis rano czuje skurcze ale
Takie delikatne. I Nic Poza tym Sie Nie dzieje. W rodzina juz pisze wiadomosci ze snilo Im
Sie zd rodze wiec moze Cos Na rzeczy Bedzie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie nadal cisza w eterze, ale jak nie urodze dziś to jadę jutro do szpitala, jak mnie nie odesla z powrotem to jestem gotowa na wywołanie oxy
Z pierwszym synkiem miałam identycznie, 2 cm rozwarcia, dali mi kilka kropelek oxy na próbę i po pół godziny już miałam 6 cm.
Zobaczymy



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No widzę że wszystkie mamy przerabane. Problem w tym że nie mam pewności czy w poniedziałek wyjdę. Inaczej bym już skakała z radości a tak czarne wizję. Żołądek kamień. W oczach łzy.
Pokarm jest. Karmienie idzie coraz lepiej tylko mały przy cycku ciągle się uspokaja i śpi a tak to trudno. Mąż i tatuś cudny i z jaką czułością patrzy i dotyka syna. A jak ładnie brzmi "nasz syn";-) z tym kichaniem to też się zastanawiam :p wczoraj odciągnełam ciut mleka a koszula rano i łóżko pływało. Mały dostaje sterydy jeszcze..

Jeszcze trochę i wszystkie będą rozpakowane. Jeju mi jutro już tydzień mija od jazdy na ip i cc. Aż szok normalnie. Zaraz pewnie syn się obudzi bo hałasy. Wesele jedzie i wszystko trabi nawet tir a tu kolacje dają
 
Magdalena zdrówka dla synka i dużo sił dla ciebie.
Karolanka to nieźle reagowałaś na oxy, ja na próbę nie zareagowałam, potem cała kroplówa i też nic, potem druga kroplówa i powoli ruszyło, ale to już było za dużo dla mojego organizmu.
 
Jaspis dzięki :-* ostatnio nawet nie nadążam Was czytać a czasu w szpitalu ful...Bujam w obłokach i myślę o tym jak będzie fajnie być w domu s Filipem i mężem :p pogoda też humoru nie poprawia, taka ładna jest kurde aż chciałoby się we trójkę na spacerek choć krótki.

A co do laktatora to myślę nad kupnem póki co mam szpitalny
 
reklama
Magdalena.t. ponoć dla Maluszka ssanie to taki wysiłek ze sie najesc nie może tylko się meczy i zasypia przy cycu :-) jak to odlozysz to zaraz płacze bo jest głodny :-) i tak w kółko :-) zazdroszczę już tych Malenstw mnie dziś ogarnia wizja 'chce cesarke' jechac na termin nie stresować się i przewidywać w głowie mam już taka tworczologie ze rodze 20 godz a i tak koniec jest cc. Nawet już takie sny mnie dopadaly to słabo!
 
Do góry