reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Magdalena kciuki trzymam za wyniki. No niechże sie w koncu poprawia :) gdzie taki szpital co pustki w nim sa :)

Polcia niech i u Ciebie sie rozkreci :)

Paper ja tez nog w ogole nie czulam. One sa uspione yym znieczuleniem to moze nie bedziesz im yam biegac :))

ja juz spac nie moge. No nie myslalam ze tak bede przezywac dziennpojscia do szpitala. Tak ten czas minal szybko. Mam wrazenie ze to sie wszystko dzieje jakos "obok" a ja sie ubiore i normalnie pojde do pracy :) no glupia :)

wczoraj jak wzielam sie za mycie podlog i odkurzanie to mam zakwasy i kolana bola. Posmarowalam voltarenem bo kicha bylaby nie podniesc sie jutro po cesarsce nie z powodu rany a zakwasow:D
 
reklama
Magdalena no racja lepiej sie nastawic ze zostaniecie choc i tak zawsze jest ta nadzieje ze sie wyjdzie bo bardzo tego chcesz. Ja Ci powiem ze to chyba od towarzystwa zalezy bo jak ja lezalam z kolka tydzien i mialam dwie super dziewczyny i czas szybko lecial. Do tego polozne mile wiec duzo zalezy od otoczenia. Nie ma sie co dziwic ze Cie to przytlacza. Ale pocieszajace jest to ze czy tak czy siak wyjdziecie ale zalezy w jakim czasie. Czesto jest ciezko i duzo przeszkod ale w koncu sie uklada. Jak ja bym Ci opowiedziala z mezem ile mielismy przeszkod z kupnem mieszkania potem z zajsciem w ciaze. I w koncu wszystko sie udalo choc czesto i gesto ten pech do nas wraca i musimy sie wiec trzymac na bacznosci![emoji14]



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Latika widzisz ja spac nie moge a nie wiem kiedy rodze hehe a jakbym wiedziala to tez bym nie wierzyla ale to chyba normalne szwagierka kilka dni po porodzie niedowierzala ze ma juz dziecko na swiecie[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tylko 20 tysięcy płytek może ciut więcej i jesteśmy woln... Niech się tam ładnie produkują. Też nie mogłam uwierzyć że już po porodzie. Ale na stole operacyjnym poczułam ulgę ;-)
 
Ja tez nie moge sie doczekac bo po pierwsze chce miec to za soba i wiedziec ze wszystko ok a po drugie ah.. tez duzy brzuch juz fajnie byloby sie normalnie poruszac:)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Magdalena a wyniki to na obchodzie pewnie powiedzą?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Magdalena super :-) duzo szczęścia w domku i lepszego humorku:-)

Peper ja przy cc wogole nie czułam nóg dopiero jak mi znieczulenie puszczalo to momalu zaczynalam czuć:-) takze odpoczniesz troche od biegania :-)
 
reklama
magdalena i widzisz doczekalas sie :) ja tez zawsze na wszelki sie nastawiam negatywnie potem najwyzej bardziej sie ciesze no albo jest tak jak myslalam przynajmniej rozczarowania nie ma ;p

dziekuje za odpowiedzi dziewczyny, uspokoilam sie troche z tymi nogami ♡

latika juz dzisiaj do szpitala :D ja przezywam, ze jutro ostatni dzien w domu i ze dzisiaj ostatnia noc starego zycia :D strasznie sie stresuje!
 
Do góry