reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Tak tylko ze wtedy bylam w 20tygodniu to szybko o tym zapomnialam[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Ale jak sie np źle czuje to boje sie ze sie zaczyna i zoladek taki mam scisniety ze masakra. A co jak na prawde sie zacznie. Ja sie juz meza i szwagierki pytalam czy histeryczkom podają jakies leki uspakajajace hehe

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczyny, nie udzielam się może na forum, ale w miarę możliwości czytam co piszecie :) przegapilam tylko sprawę z mailem na który wrzucacie fotki maluszków , pomoże ktoś ? :) ja obecnie czekam na moją Amelcie , bo póki co kończy się 41 tydzień a tu nadal nic ...
 
Polcia duże dziecko ;-) czasami tak jest ze szyjka i rozwarcie przygotuje sie przez jeden dzien wiec sie nie denerwuj na zapas. Ja tez tęsknie za brzuszkiem i wtedy byłam nerwowa o zdrowie malutkiej a teraz jeszcze bardziej! Czekam na położna i dobre wieści ze malutka cos przybrała, nadal walczymy z pupa;-( używałam juz maki ziemniaczanej bepanthenu linomagu, magnianu potasu i zero poprawy;-( jeszcze dzisiaj sie wkurzyłem bo małej potowki wyszły na buzi bo jak pije z cycka to policzek jej sie poci;-( wiecznie cos! A to dopiero początek!
 
Agata a probowalas zmienic pampersy moze to od nich. A w ogole na szkole rodzenia polozna mowila ze jak takie problemy z pupa to mozna kupic pampersy wielorazowe jakas nowosc i drogie ale najlepsze.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agata moj syn ma prawie 2 Lata I do tej pory ma skore strasznie delikatna I zawsze Od urodzenia sudokrem ratowal mam zycie.

Basia ja wlasnie boje sie ze skieruja nas do szpitala bo ja widze ze moja mala jest jeszcze zolta ale codziennie sie jej przygladam juz oczoplasow dostaje I wydawalo mi sie ze jest mniej zolta moze ja tak chce widziec. Troche mnie zdolowala ta lekarka choc twierdzila ze dlonie I stopki sa ok takze powinno ustapic. Nie wierze jej do konca bo to Nie pediatra to raz a dwa, ze ona lubi sie mylic. Zla jestem ze akurat Polozna na urlopie bo odkad wyszlam ze szpitala to mala Nie byla wazona.
U nas w piatek bedzie 3 tyg a zoltaczka ustepuje po 10 dniach max 14. I jak tu sie Nie martwic najpierw ciaza porod I teraz tak bedzie wszystko etapami caly rozwoj...
 
Polcia nie powinnyśmy słyszeć tego ale damy radę [emoji1][emoji10] kto jak nie my hihi [emoji1] Agata też bym sugerowała zmienić pampersy

[emoji173]
 
ja juz po :) zostalam spionizowana wiec troszke.odzylam. cc bylo o 11:45. mama ma 53 cm i 3250 gr. 10 pkt. jesli mi sie uda wysle fotki na maila. Bardzo bolalo. gorzej znioslam calacesarke. mialam duzo zrostow ktore wycieli. ciagle bylo mi niedobrze i dosc dlugo jak na moje oko wyciagali corke.

Paper a jak u Ciebie? na ktorym pietrze? ja na drugim pok 210
 
najwazniejsze, ze mala zdrowa :) czyli nie bylo jakiegos duzego opoznienia, zobaczymy jak u mnie bedzie :D ja tez drugie tyle ze 213 mam maluszka w pokoju ale nic nie placze tylko pomrukuje pod noskiem juz sie nie moge doczekac, odkad sie pojawilam na ip jakis spokoj na mnie splynal :D
 
reklama
Agata, na odparzenie polecam cicaplast baume b5. Drogie jest, ale z córką wypróbowałam wszystko i to uchroniło nas przed specyfikami na receptę. Plus pampersy premium care, bo one kupki wchłaniają. Mąka ziemniaczana to stara metoda, dobra przy tetrach, ale nie współcześnie.

To już jest wątek zamknięty? Coś pominęłam?

Dzisiaj źle się czuję. Z jednej strony już bym chciała urodzić, a z drugiej boję się, jak to będzie. Za tydzień mam wizytę i wtedy okaże się termin cc.

Latika, a to Twoja druga cc? Zrosty było widać na usg wcześniej?
 
Do góry