reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mammyblue, no tak, ale tamte dziewczyny sobie poszły, a tutaj nas sporo, więc chyba jak się rozpakujemy, to własny założymy?

Czyli hormony dają popalić nie tylko mi. Współczuję nam wszystkim ;)
 
reklama
Papercut trzymam kciuki :-)
Mnie czasem zaciągnie szew albo jak za dużo chodzę to czuję dyskomfort w miejscu cięcia. Poza tym ok. Chyba że dołożyć nocne dreszcze i poty. Mąż zapytał czy mam koszmary bo tak się w niego wczepiam.

My też walczymy z czerwoną pupa po tych antybiotykach była masakra. Ale maść pomaga a nawet mamy smarować dwiema na zmianę. Jutro Jedziemy do pobrania krwi :-/
 
Ja jestem 8 dni po cc, też mnie pobolewa jeszcze z prawej strony, czasem szczypie. A jak jest z krwawieniem po cc? bo u mnie już od dwoch dni spokój. I wreszcie mogę położyć się na boku, bo wcześniej czułam ból i dyskomfort.


Tak jest już od dłuższego czasu, pare dziewczyn stąd sobie założyło. Swoją drogą ciekawe jak tam u nich rozpoakowywanie :)

Papercut- powodzenia dziś ! :)

agata320 - u nas na zaczerwienioną pupę pomógł purlean,
Mnie tak z prawej strony boli a nioslam nosidelko z mala dosc daleko i boje sie że to przez to. Reszty rany nie czuje oprocz tego ze boli mnie ogolnie brzuch i wcisnac go nawet wymasowac nie dam rady. Krwawienie właśnie nasililo sie w domu ale to moze dlatego, że wiecej sie ruszam. Ogolnie czuje sie raz lepiej a raz gorzej. Dzisiaj po sklepach łazilam i jak miam stac w kolejce to ciezko oddychac i szybko sie mecze. Zazywam teraz nospe moze ona coś pomoze. Do tego pojawiły sie problemy z wyproznianiem. Ide ale później na nowo mam jak by wzdecia.

Trzymam kciuki za nierozpakowane dziewczyny. Wiem jak jest ciężko i jeszcze ta niewiadomo kiedy to sie zacznie. Tak sobie mysle ze biedne my jestesmy naprawde. Najpierw meczyc sie z brzuchem a później z pologiem ze zmianami nastrojow.

wysłane z Tapatalka
 
Witam dziewczyny, piszę tu pierwszy raz :) mam problem z tym czopem, dziś około godziny 9 podczas wizyty w toalecie na papierze zobaczyłam dwie gęste wydzieliny wyglądały jak skrzep ale taki ciemny zielonawy o bardzo nieprzyjemnym zapachu, następnie na chusteczce były delikatne ślady krwi. Do tej pory nic się nie dzieje ani więcej krwi ani skurczy nic. Dziewczyny miałyście coś takiego? jestem w 38 tyg. ciąży.
 
Asz, mamyblue dzieki za rady;) narazie testujemy linomag i wietrzenie pupy, jest delikatna poprawa. Pampersy zmieniliśmy na te care;-) była położna, mała juz osiągnęła swoją wagę urodzeniowa w 4dni 200g wiec pieknie;-) pępek ładnie sie goi. mnie obejrzała i tez juz wszystko dobrze;-) poprostu emocje ze mnie zeszły i cieszę sie ze wszystko ok! Gratulacje dla nowych mamusiek;-) dziewczyny czekające za maleństwami 3mam kciuki za szybkie rozwiązania, rozkoszujcie sie chwilami dla sievie ;-)
 
Rozkoszuje sie wlasnie kapielą w wannie a tak to nic kompletnie mi sie nie chce jak ja wam zazdrosze tych zmartwien o pupy zoltaczki pampersy i wszystko co z dzidziami ja wiem ze to meczace i sie niewysypiacie i martwicie ale ja tez juz chce:p

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
oj brak czasu nanpisanie. urodzil mi sie prawdziwy ssak. Od rana dzis jako tako funkcjonuje. Moja coreczka taka slicna ze nie moge oderwac od niej oczu. Kupilam **********, i zaraz ide prscowac laktatorem bo mala poranila mi brodawki i ja dokarmilismy jednorazowo zeby na chwile dala moim cyckom spokoj :) jutro wypis jesli nie straci na wadze zbyt duzo.
Paper jak u Ciebie? w ktorej sali lezysz po cc? moze uda nam sie pogadac :) jak znioslas cc?
 
reklama
Do góry