reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
córecxka Papercut- sliczna
My tez wychodzimy no tak sie ciesze i juz nogami przebieram :)

Synek starszy odwiedzil siostre i jedt zachwycony takze hej hopsa i do przodu :)

i pokarm dzis sie pojawil takze w ogóle bajka :)

dzieeczynki nierozpakowane- glowa do gory :) juz bliziutko do spotkania z maluchami.
A jeszcze wam cos napisze. wczoraj stojac w korytarzu wnszpitalu z ktorego widac okna sal porodowych widzialam jak rodzi sie dziecko :) zupelnie przypadkowo bo mieli odsloniete zaluzje. Fantastyczny widok i radosc tej pary :)
 
Niunia trzymamy kciuki oby szybko wyzdrowiał! Szybko zleci i juz do córci wrocisz nic dziwnego ze tesknisz:)
Papercut super ze macierzynstwo tak ci sie podoba mysle ze mi tez sie spodoba hehe
Latika ale mialas przygode zobaczyc porod:)
Fajnie macie wychodzicie a ja nawet nie zaczelam rodzic hehe
Wlaczylismy sutki i piłke mam nadzieje ze zadziala!!

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Niunia trzymam kciuki żeby wszystko było ok i żebyście szybko wrócili do domu ;-)
Papercut to super że tak dobrze odnalazłaś sie w roli matki i że jesteś szczęśliwa :-) czerp z tego tyle radości ile się da!

Co do karmienia mieszanego i witaminy k to w szpitalu nie kazali dawać a położna każe się dowiedzieć ile jest w składzie mleka bo normy się pozmieniały. Ja to sie muszę dowiedzieć co z herbatka z kopru włoskiego dla małego. Bo wiem że bratowa czasem dawała...
 
Nam kazała podawać witaminę K od 8doby, po tym jak wczoraj marudziła dzisiaj jej odstawiłam. Zobaczę co położna powie jak przyjdzie. My dzisiaj mielismy sesje malutkiej, 5h! Ładnie mała pozowała, ale trwało to tyle bo zeby ładnie usnęła, nakarmic ja, przebierać. Taka wymęczona jest ze teraz spi ze nawet jej pieluchę zmieniłam i zero reakcji;-) moze dobrze bo mój dzisiaj pepkowe robię i pierwsza noc zostaje z mała sama. Jeszcze emisje ja wykapać.. Chyba dam rade;-) niunia 3maj sie w tym szpitalu, wiem ze cieżko Ci ale 7dni i do domku wrócisz ze zdrowym dzieckiem, lepsze to niż jak ta miała wrócić do domu i potem znowu spowrotem do szpitala
 
z telefonu nie moge jutro z kompa postaram sie wyslac fotke :)

latika ale numer tez bym chciala takie cos zobaczyc :D dobrze, ze juz mleko dajesz ;)


co do witaminy k na sali pooperacyjnej gadaly dwie dr ze od dzisiaj podaja domiesniowo wit k i wtedy juz pozniej sie nie uzupelnia i tylko d podaje ale bylam po cc i nie jestem pewna zerkne jak ja mam w papierach pozniej

edit zerknelam dostala 1mg wit k domiesniowo i tylko d mam suplementowac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki dziewczyny za wsparcie :-) Kubuś juz duzo lepiej wyglada i pani doktor mowila ze widzi poprawę:-) tak mi e jestem dobrej mysli :-) brakuje mi tylko takie ojej córeczki

Laitka no to piekne widoki masz z okna :-)

Ps. Bylam karmić malego jak przyssal sie do cyca to nie chcial puscic a przezyl sie caly czas i okazalo sie ze robil kupę:-) normalnie aget z niego
 
Do góry