reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mika strasznie Ci współczuje takich problemow gdy na dniach mozesz urodzic :( Czy Ci co wynajmuja Wam nie maja sumienia?
Niestety ja rowniez nie znam sie na kwestiach prawnych
 
Latika \ ta co nam wynajmuje ma sumienie, są podobno nie wiedziała że ta jej matka tak nagle wróci. Ta matka robi problemy, raz mówi jedno a potem drugie, starsza kobieta i wyraźnie szuka kłótni...
Ostatecznie poszukam porady prawnej jeśli ta kobieta nadal będzie nas nachodzić zamiast wyjaśnić sytuację z córką. Dziś jak przylazła na odchodne powiedziała,,już pani nie denerwuje, chociaż nic się nie stanie jak już pani by urodziła " myślałam że wyjdę z siebie...
Wyczytałam w Internecie że ta umowa jest ważna pomimo wszystko więc mam nadzieję że po porodzie chociaż miesiąc będę miała spokojny. :(
wybaczcie że smęcę, po prostu nie miałam nigdy takiej sytuacji a męża nie chce katować smutkiem bo wiem że martwi się tak samo jak ja.
 
wszystkie dziewczyny z wieksza iloscia dzieciaczkow - szczerze podziwiam! :o mnie momentami przerasta jak kot domaga sie uwagi jak nie mozemy mu jej poswiecic i odwala jakies akcje zeby zwrocic na niego uwage a to tylko glupi kot przeciez xd

mika masakra z mieszkaniem, ale tekst co za baba..

udalo sie opanowac sytuacje, dzisiaj polozna powiedziala, ze w porownaniu z wczoraj super wyglada, zadzwonily po dr ktora mnie na ip ogladala, ta wpadla i zaczela krzyczec ale super!! ale czad!! haha wszystko sie super oczyszcza, antybiotyk dziala jedyne co to drazni mnie to, ze ta ropa sie leje milion razy sie przebieram myje rece bo opatrunek ciagle przecieka zeby tylko mala nie miala stycznosci z ta ropa.. zdjeli mi szew dzisiaj, jestem zadowolona w bieliznie nic nie widac bedzie :) kazali mi spac na brzuchu (kocham) wiec ukladam sie, glowa na poduszke i zasypiam jak kamien budzi mnie mala rano, ostatnio polnoc-piata spimy bez przerwy wiec jestem mega wyspana spie lepiej niz w ciazy :D mam nadzieje, ze jak to napisalam to sie nie odmieni bo wiadomo jak to z chwaleniem jest :D humor juz lepszy, samopoczucie rowniez bylam dzisiaj z wozkiem 3.5km przeszlam ♡
 
Papercut super że z Twoją raną lepiej :) zazdroszczę Ci strasznie tego spania na brzuchu! Prawie całe życie na brzuchu spałam a jeszcze muszę na to poczekać :p no i zazdroszczę ze Ninka tak ślicznie śpi, oby mój synek miał po nas melodię do spania :D
 
Papercut to dobrze, że sytuacja opanowana. :-)
Teraz to ja będę smęcić. Ogarnia mnie panika przed wizytą jutrzejszą w poradni hematologicznej bo małemu znów spadły płytki o 7 tys. I boję się co powiedzą. Już mam wizję szpitala :-( Trzymajcie kciuki żeby jutro były dobre wieści jakieś.
 
Magdalena trzymam kciuki za Twojego synka , nie nastawiaj się na szpital, trzeba myśleć pozytywnie ;)

Tak zerknęłam na email, Latika Twoja córcia to małe cudeńko <3
Mamakulka - śliczne zdjęcia synka! Nadal do Ciebie bardzo podobny :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mika - ja się niestety nie znam na wynajmach mieszkania :sad:
życzę powodzenia! przede wszystkim się nie denerwuj I olej babe. powiedz jej, ze od momentu otrzymania wymówienia macie 3 miesiące, więc niech się uzbroi w cierpliwość

Magdalena T - a Wy codziennie chodzicie do przychodni na pobranie krwi żeby sprawdzić te płytki?
mówili dlaczego mały tak ma?

helleovet - bardzo ładne.
I to się wiesza na drziach mieszkania jak się dzieck urodzi?

oj, ja już też strasznie chciałabym urodzić. ale dopiero od dziś mam takie myśli, bo już wszystko prawie gotowe w końcu, więc mogę spokojnie rodzić.
na dodatek nerka mnie strasznie zaczęła boleć. nie do wytrzymania. musze ją mocno grzać. I niestety nie mogę za długo leżeć, bo leżenie wzmaga ból. jeszcze jak siedzę to jakoś daję radę, albo chodzę.
 
Mika wspolczuje sytuacji ale gloea do góry na bruk was wywalic nie mogą
Magdalena trzeba byc dobrej mysli a lod czego takie plytki rosna i spadaja?

My w domku :-)) jak brde miala chwile to wrzuce zdjecie na meila

Powodzenia mamusiaw dwupaku caly czas czekam na nowe dzieciaczki
 
reklama
dominika to sie najczesciej w ogrodzie stawia. takie glupie tradycjie tutaj. jakbym miala meza Polaka to pewnie bym to olala a tak trzeba się troche przystosowac. poza tym to dosc fajne i takie wesole .


wspolczuje problemow z mieszkaniem. mam nadzieje ze wszystko sie ulozy pomyslnie.


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry