reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Moja koleżanka ma syna w tej chwili 12 lat i nie chciała. Drugiego dziecka bo jej maluch nie spał 11 miesięcy, mówiła na jego terminator :D i nie spał a się darł. Nie miał kolek ani nic. Po prostu darł jape haha

Mój właśnie narobił ogromną kupę ale miałam wymowke do przebierania bo robiłam mężowi kanapki do pracy haha

Śpiąca jestem niesłychanie dzisiaj. Kawę musze strzelić taka super wielka.

Ej słuchajcie po mm mały miał dość suchy brzuszek. Nie bardzo ale nie taki jak dawniej. Używałam nivea do kąpieli i do smarowania. Wczoraj kupiłam babydream z rossmana ( dobry skład i nie testowane na zwierzątkach -fanatyzm się odzywa[emoji14]) i po jednym myciu jest poprawa :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a ja dziś u gin byłam na wizycie poporodowej (prawie 8 tyg po) myslalam ze lekarz mnie zbada czy coś a on pytanie dobrze się pani czuje- no dobrze- to proszę się zastanowić nad antykoncepcja i przyjść kiedy będzie chciała pani mieć trzecie.
mowie wam myslalam ze padne. taka kontrolę to ja mogłam przez telefon przeprowadzić haha[emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
upiekłam ciastka owsiane na maśle i buzia cała wysypana...
Asiunia1988 to chyba ty podawałas przepis na takie ciastka w naszym wątku kulinarnym, skorzystałam z tego przepisu juz wielokrotnie- są super! Bardzo polecam. Robie z podwójnej porcji składników, bo szybko znikają ;)

My już po badaniu bioderek. Wszystko jest ok. A na ostatniej kontroli kazał zakładać 3 pieluchy i przyznaje się, że tego nie robiliśmy. Postawiłam na swobodne fikanie nóżkami :)

Kosmetyki babydrem są bardzo fajne. Ja polecam też płyn do kąpieli z Hippa, poza tym już niczym więcej małego nie smaruje, tylko pupę raz dziennie po kąpieli olejem kokosowym.

Jaskowamama witaj! Współczuje takich atrakcji z maluszkiem, oby udało cie się znaleźć sposób na te kolkowe dolegliwosci.
 
mamakulka ty spryciulo haha

justyna no to lekarz pierwsza klasa oO ja bylam badana na fotelu i usg dodatkowo a ten jakies czary mary widze

ja babydream wszystko mam dla malej i jest ok polecam :D

ja mialam dzis wizyte w poradni preluksacyjnej z bioderkami ale dr sie pochorowal do jakiegos innego w sobote jade, a w sobote tata nie moze ze mna podjechac wiec na 10:30 cisne przez pol miasta autobusem i metrem chyba o 6 musze wstac zeby sie wyrobic [emoji23]

widzialam takie smieszne gatki rozporowe zeby nie pieluchowac bo to podobno bardziej wygodne dla dziecka zobaczymy co zaleca

jaskowa czesc :)
 
Czesc Jaskowamama. Moze sprobuj rumianek? Tez dawalam kropelki ale do konca nie pomagaly. Teraz daje kropelki i daje do picia rumianek. Kolki sie skonczyly

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaskowamama witaj;-) współczuje Ci perypeti brzuszkowych, moja mArcysie ma skaze białkowa ale kp i ograniczam nabiał. Moja mała terrorystka daje w kość od dwóch dni, chyba mamy skok rozwojowy. Co do wagi ja mam teraz 69 kg i kg mi brakuje do wagi sprzed ciazy ale ciało obleśne:-( w legginsach w ogóle dupy nie mam, flak wiszący i brzuch taki lejący.. A za przykładem papercut robiłam przysiady z mała i po 10 prawie zawał dostalam, tętno z 200 i burak na twarzy. Muszę zacząć biegać albo cos zeby kondycje wyrobić
 
agata a z wozkiem robilas? latwiej o wiele latwiej - tylek w dol wozek od siebie, tylek do gory wozek do siebie, super sposob na usypianie wczoraj 100 zrobilam dzisiaj 100 tez na koniec prawie zawal ale nie przestawalam az oczu nie zamknela :D
 
dajcie spokoj bylam 2 h na spacerze i nadrobic Was jakas masakra.
mi brakuje 7/8 kg do mojej wagi ale uwaga dzis weszlam w swoje spodnie sprzed ciazy * co prawda juz wisialy na mnie ale jednak hehe zawsze cos
babydream rowniez polecam
justyna a Ty w Holandii ? wydaje mi sie, ze u mnie wizyta bedzie podobnie wygladac
z wozkiem tez robie haha i jak maly lezy na przewijaku cwicze nogi haha
 
reklama
Do góry