reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

My kapiel po 19zawsze zalezy jak sie domaga bo lubi i juz jak zacznyna marudzic to ja bierzemy. Zasypia roznie przewaznie do 22-23 ma drzemki niczym zasnie ostatecznie. No i niedawno było tak ze spała do 6-7 ale teraz to znowu budzi sie kolo 3-5-7 i staram sie jeszcze zdrzemnac do 10jak da radę. W kazdym razie po kapaniu i cycu juz jest spokojna wyciszona i mam czas dla siebie.
Jak to tak można nazwać:p bo cyc w gotowosci.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My kąpiemy małą między 18.30 a 20, najpierw ćwiczenia potem kąpiel i butla, mniej więcej 21 ostatnio usypia i śpi do 4-5. rano pobudka około 8 znów na ćwiczenia, jeszcze o 14 musimy ćwiczyć. Je w dzień co 3h, czasem jak mamy gdzieś wyjść to dajemy jej wcześniej mniejszą porcję, albo jej się pośpi dłużej, to zje po 4h.
 
Dziewczyny jak robicie żeby te wieczory były dla Was? Ja w tedy mam sprzątanie kuchni, ogarnianie wszystkiego, pranie czy prasowanie.

U nas jest tak, że mój maż pracuje w domu i ma nienormowany czas pracy, sam sobie wyznacza kiedy co robi, więc jak ja mam coś do roboty, jakieś pranie, wyjście do sklepu to on się Tosią zajmuje, potem ja jestem z nią a on sobie pracuje i tak cały czas w ciągu dnia, aż do 24. Z racji, że nie karmię już piersią to jest jeszcze łatwiejsze, ćwiczenia też robi on z Tosią (ja się strasznie bałam, że zrobię jej krzywdę). I dlatego jak Tosia uśnie to mamy czas na wieczór obejrzeć film, albo ja oglądam sobie jakiś serial, a on gra w swoje gry.
 
Aza ale zazdro, że masz męża ciągle w domu ! Kurde ja uwielbiam z moim spędzać czas ( nawet jak się klocimy) a on mimo , że tylko 8 h pracuje to mi brakuje jego obecności bo z racji tego, że pracowaliśmy razem to 24 h byliśmy obok siebie.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba i ja spróbuje Jaśka przestawić bo u nas kąpiel 21-21:30 Isypia przy butli do łóżeczka i to jedyny dłuższy sen mojego synka bo budzi się między 00-1 a póżniej już co max 2 godziny... W ogóle dzięki dziewczyny za takie miłe i ciepłe przywitanie i za porady ;)
 
reklama
Do góry