reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

;) w miare się normuje, jestesmy na nutramigenie bo był to objaw silnej skazy białkowej i nietolerancji laktozy ale z każdym dniem jest lepiej ;) ufff
 
reklama
Czesc dziewczyny. Mam do Was pytanie. W sierpniu tak jak Wy urodzilam synka i wychodzac ze szpitala powiedziano mi ze mam podawac wit K a najnowsze zalecenia z lipca mowia ze niby juz nie jesli dziecko bylo szczepione 1mg. Lekarz przy 1szczepieniu poinformowal mnie ze mam juz odstawic ta witamine wg wlasnie tych calych wytycznych. Co o tym sadzicie ? Odstawilyscie tez juz te witaminy ? Nie wiem kogo sluchac... Pediatry czy szpitala.. Eh
My też wyszliśmy ze szpitala z zaleceniami żeby dawać wit . K i dawaliśmy do niedawna, ale jeden lekarz i znajoma położna powiedzieli że właśnie zmieniły się wytyczne i teraz już nie daję.
Antoś urodził się z wagą 3500 g i 55 cm, a teraz waży ponad 6 kg i ma jakieś 60 cm, więc nosi teraz ubranka 62, chociaż zależy jeszcze od firmy, ale ja mam wrażenie że bardzo szybko rośnie:( aż mi szkoda że za szybko urośnie a ja uwielbiam takie maleństwa.
 
Marcysia ważyła 3255 i miała 54 cm, dzisiaj była ważona przez położna i wazy 5400 a ciuszki na 62 nosi. Jest krótka ale pyzolek;-) Igi duzy chłopak, - Nina drobinka. Ale dzieci zdrowe i nie ma sie co martwic;-) dużo od rodzicow zależy! Ja podejrzewam ze nasza długo bedzie pyzatą bo i ja i Michał bylismy za dzieciaka i nawet teraz mamy okrągłe buźki! Mnie bolą rece jak mała nosze, a w nosidełku to juz w ogóle masakra. Nie wyobrażam sobie jak to bedzie za pare miesięcy! Jaskowamama super miał zdjęcia Jaś, Agata lepsze zdj chłopca robi;-) dziewczyny a próbowaliście kłaść dzieci na kolanach na brzuszku, wtedy maluchy tez ćwiczą podnoszenie głowy ;-) moja jest leniwa w gurzeniu;-p gadam do niej jak najęta a ona tylko patrzy tymi ślicznym ślepkami i od czasu do czasu sobie westchnie ;-D
 
reklama
Ja kładę na kolanach w poprzek, jedna noga tam gdzie jest główka wyżej.

Właściwie to dzięki temu Igiemu juz lepiej idzie. Podnosi na trochę także trenuje. Mój spejson <3 haha

Agata Ty pyzolek? Jaja sobie robis :D

Ignaś pokrzykuje często deeeej i bee. I grrr robi. No i standard. A gu. Boże głupieje.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry