reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ha to kojarzy tez uwielbia na golasa:D

Ja ostatnio śpiewałam 3 dni non stop you better watch out hehe

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
A mój lubi się patrzeć na starszego brata;) taka ma radoche jak ten stoi przed nim i sie wyglupia i tańczy że buzka zadowolona odrazu... no i przed lusterkiem mogłabym z Nim stać bez przerwy i gadac do Niego to też zadowolony;)
Dziewczyny pomocy, jakiś sprawdzony sposób na ból brodawek?;( bo już szaleje, bola nawet jak nie karmie, a jak karmie to szczegolnie jedna, na początku to musze zagryzać zeby bo najchętniej to bym krzyczała z bolu:zawstydzona/y:
 
Juz kiedyś pisałam ze na osesek.pl są fajne wierszyki. Mój uwielbia idzie jeż mały jez może ciebie pokluc tez,pelznie wąż śliski wąż i laskocze ciebie wciąż ... I dotykasz przy tym dziecko. Puszczam piosenki z youtube Lulek.tv albo fajne są np. Mucha w mucholocie, idziemy do zoo, krówka mufka, osiol Stefan . I przy tym tanczymy. Zabawa w A kuku, książeczki biało-czarne. Albo kładę się obok niego, książka z obrazkami nad nami i czytam. Bujaczka nie lubi, karuzela na chwile. Starszy brat tez jest super. Nie robie tego wszystkiego codziennie, bo go nie chce "przeladowac" nadmiarem bodźców. Jak jest spokojny to daje mu poleżeć tak żeby się trochę ponudzil. To za czesto niestety się nie zdarza :-). Starszemu non stop zapewnialismy atrakcje żeby odciągnąć jego myśli od azs i nie wiem czy to miało wpływ ale teraz najlepiej żeby się z nim bawić cały czas. A w ogóle najlepsze zajęcie dla małego to bycie noszonym w jego ulubionej pozycji i chodzenie po domu. I zapomnialam: telewizor!!! Czy wasze dzieci też tak mają ze mogłyby obrócić głowę o 360 stopni żeby zobaczyć tv? Masakra jaki kinomaniak mi rośnie. Oczywiście nie sadzam go i nie puszczam mu bajek. Jak jesteśmy sami to nawet nie włączam tv ale starszy ogląda bajki mąż też różne programy. A małemu nawet nie przeszkadza siedzenie w bujaczku jak może pooglądać
 
Gosia podobno najlepsza maść z medeli. Miałam ale mnie tam bardzo mocno nie bolało. Na pewno fajnie nawilża co powoduje że skóra jest bardziej elastyczna i mniej podatna na uszkodzenie. Wielki plus za to ze nie trzeba jej zmywać przed karmieniem
 
Dzięki Dziewczyny za pomysły :) wiem ze dużo z takimi dziećmi nie można robić ale już ja się nudzę ogladajac wciaz te same zabawki i ksiazeczki czy spiewajac po raz setny pszczolke maje czy kaczke dziwaczke wiec musze wprowadzić coś nowego żeby nie zwarIowac, wszelkie pomysły na wagę złota
 
A mój lubi się patrzeć na starszego brata;) taka ma radoche jak ten stoi przed nim i sie wyglupia i tańczy że buzka zadowolona odrazu... no i przed lusterkiem mogłabym z Nim stać bez przerwy i gadac do Niego to też zadowolony;)
Dziewczyny pomocy, jakiś sprawdzony sposób na ból brodawek?;( bo już szaleje, bola nawet jak nie karmie, a jak karmie to szczegolnie jedna, na początku to musze zagryzać zeby bo najchętniej to bym krzyczała z bolu:zawstydzona/y:
Gosia a może idź do lekarza? Bo już trochę długo karmisz na ból brodowek. Podobno przy grzybicy może być ból. No chyba ze dziecko źle łapie brodawke to wtedy boli. Podobno purlean maść jest bardzo dobra i nie trzeba jej zmywać do karmienia. Ja miałam lanoline laninosh i była ok.
 
mi pomaga posmarowanie mlekiem i wietrzenie

tez obczaila tv musze wylaczac jak karmie bo bierze lyka i odwraca glowe po chwili znowu lyka i odwraca, jak wylacze tv tez odwraca i patrzy czy przypadkiem nic ciekawego sie nie dzieje ale jak nie to szybciej wraca do jedzenia, nawet ja mowic nie moge bo przerywa i z zainteresowaniem na mnie patrzy
 
reklama
Moja tez w tv zaopatrzona, tez wyłączam do karmienia i staram się jak najmniej mieć włączony. Poza tym ona tez w telefon się zapatrzy jak karamię, a jak już nie ma w co, to nawet lampa jest intrygująca.
 
Do góry