reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Silne krwawienie a ciąża

reklama
Szczerze? Ja bym nie miała nadziei.
Przyjmuje się, że 14dpo beta powinna być najlepiej trzycyfrowa, Twoja nie była nawet dwu
Przyrost niby w normie, ale nadal dość niska ta beta. Do tego silne krwawienie. Żeby zobaczyć coś na USG beta musi mieć min. 1000
Skoro rośnie, to nie masz wyboru jak robić betę co kilka dni bo może to oznaczać ciąże pozamaciczną (u mnie tak było)
 
Tak, u mnie dwoje dzieci przeżyło takie krwawienia. Ale w jednej z ciąż beta spadła. W Twojej sytuacji najbardziej dziwi mnie, że z moczu pozytywne testy a z krwi niecałe 7...
 
Praktycznie cały pierwszy trymestr. W pierwszej takiej ciąży co kilka dni żywa krew a potem brazowe oczyszczanie. W drugiej co mniej więcej 3 tygodnie czerwone krwawienie. Wcześniej też byłam w ciążach i rodziłam i nie miałam takich przygód. Ja robiłam betę co 2 dni aż do pojawienia się pęcherzyka na usg, Tobie tym bardziej radziłabym badać, czy ta beta Ci nie skacze... Ja badałam też progesteron (ale raz, nie przy każdej becie) i w obu udanych ciążach był OK.
 
No właśnie u mnie sporo, bo 70 złotych. Ale czego się nie zrobi dla dziecka. W czwartek mam umówioną bo jednak w środę byłoby za wcześnie
Zrób w czwartej z tego skierowania od położnej. Rozumeim, że to jest jakiś pakiet medyczny? Wszystkie bety badalas w tym samym miejscu? Czy oni przypadkiem nie wożą do labu dużej sieci? Jeśli wożą, to zobacz na wydruku do którego laboratorium i tam pewnie będzie taniej.
 
reklama
Do góry