reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Silne krwawienie a ciąża

Ze skierowania mogę zrobić dopiero w poniedziałek, bo zastrzegła że nie wcześniej niż za tydzień i jest do poniedziałku zablokowane. Ja mam pakiet w luxmedzie, ale on bety nie obejmuje. Na wynikach widzę, że są one z diagnostyki. A tam jest różnica 10zł i jeszcze musiałabym spory kawałek dojechać. Wolę mieć wszystko w jednym miejscu, bo do lekarzy też chodzę w luxmedzie więc wszystkie wyniki od razu widzą
Jak kupisz przez stronę diagnostyki to beta kosztuje jakoś 47 zł i już nie płacisz za pobranie. W punkcie podaje się tylko nr vouchera (nie trzeba drukować)
 
reklama
Mogę spytać, o ile % wzrastała Twoja beta przy ciąży pozamacicznej? Odebrałam kolejne wyniki i nadal jest wzrost. 217% w ciągu niecałych 72h
Pozwolę sobie odpowiedzieć bo też przez CP przeszłam. Moja beta rosła książkowo, po 200-300 proc. Urosła do poziomu 630 kiedy trafiłam do szpitala z podejrzeniem i do 1200 kiedy potwordzona została w obrazie usg w lewym jajowodzie. Ja nie krwawiłam a plamiłam cały czas zywą krwią ,zaczęło się 2 dni przed miesiączką i test pozytywny wyszedł w dniu @. Po ok tyg doszedł ból po lewej stronie i już się nie zastanawiałam tylko jechałam na IP...
 
reklama
Do góry