reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

no ale od tego morza Szczecin ma tylko wiatr:) czasem nawet nie warto stac 3h przed lustrem bo jak raz dmuchnie to....:)
ale fakt od nas latwiej wsiadasz w samochod i jak drogi sa nie remontowany to migiem nad morzem:)

Aniolekk
 
reklama
My niestety mamy zakaz podróżowania do odwołania :mad: Na razie siedzimy więc w domu :D Ale koniec lipca mąż ma urlop i może gin pozwoli nam gdzieś wyjechać :)
 
Ja też jestem ze Śląska - kiedyś też z Gliwic jak Kasia178 a teraz z Siemianowic. Też wybieramy się nad morze - w najbliższy piątek - fajnie, tak sobie marzę, że za rok pojedziemy nad morze z półrocznym dzidaskiem;)
 
Cześć Mamusie :)
Upalny Gdańsk wita,pogoda niezbyt sprzyjająca dla brzuchatek gorąco, słońce, słońce uhh :)

preg.png

[/url]
 
reklama
Cześć dziewczyny
Jestem z Gdyni - wlasnie sie zapisalam na forum i nie bardzo jeszcze wiem jak sie poruszac.
Zaraz szybko nadrobie.
Pozdrawiam
 
Do góry