reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

Bodzinka mam problem z wrastajacym paznokciem u nogi i niestety poleciala ropa i dzis na wymazie wyszlo ze mam gronkowca.Wiec zaczynam antybiotyki i za tydzien zabieg:-( Jestem zdolowana bo lekarz chce mnie zatrzymac w szpitalu az do zdjecia szwow aby wszystko sie dobrze wygoilo i nie wiem jak to bedzie bo ja nie wytrzymam bez swojej malutkiej:sad:
 
reklama
Agnes no to naprawde niewesolo:-(A ile bedziesz musiala byc w szpitalu?Nie wyobrazam sobie byc bez Karolka gdzies:-(Trzymaj sie dzielnie.



 
Mam mega dola:-( Gdy tylko o tym pomysle to normalnie placze:sad: W szpitalu mam lezec minimum 7 dni ale ja sobie tego nie wyobrazam. Nie wytrzymam bez malej nawet jednego dnia.Raczej po zabiegu wypisze sie na wlasna prosbe:-( Dzis gdy o tym rozmawialam z tesciowa ta stwierdzila ze powinnam lezec w szpitalu i sie nie wyglupiac bo przeciez z tatusiem malej sie nic nie stanie a ja zachowuje sie jak niedojrzala mamuska:szok: Juz mialam ochote powiedziec jej do sluchu ale sie powstrzymalam, szkoda moich nerwow.
 
Agnes bądź dzielna...myślę że chociaż spróbuj poleżeć w tym szpitalu. wiem że łatwo mi pisać, ja jak tylko wejdę do szpitala i poczuję ten dziwny "zapach" to mam ciary ale jak mus to mus. tatko też przecież dobrze zaopiekuje się swoim Maluchem. bądź dzielna. trzymam kciuki.....
 
Agnes to naprawde niewesolo:-(Wspolczuje ci, nie wiem czy bym wytrzymala tyle czasu bez malego.I rozumiem, ze tu nie chodzi o to , ze tata sie nia zle zajmie ale o ta sraszna tesknote.Ale jak mus...Moze sprobuj polezec?Wypisac sie zawsze zdazysz.Wiem, ze to nielatwe i jak sie wypiszesz to z tesknoty i to zrozumiale jest.Ja sie boje takich sytuacji:-(A gdzie bedzisz lezec?W Gliwicach?



 
Agnes-zdrowia życzę, ale kochana, nie dramatyzuj. Odpoczynek od dziecka dobrze Ci zrobi;-) Wypoczniesz, nabierzesz sił do dalszego wychowywania i zabawy:tak:
My 30.09 jedziemy z mężem na wczasy (9 dni) a do Małej przyjeżdża mama Maćka-zobaczymy....
 
reklama
A ja to chyba nie pisałam skąd jestem :blink:.A jestem z takiego małego miasteczka w woj. opolskim, co się nazywa Głubczyce.Wioska bo wioska, ale nie jest źle :-D.Tzn. prawa miejskie to mamy od 1265 roku, ale ten, kto je nadawał chyba był pijany :rofl2:.
Bodzinka i agnes - ja mieszkam niedaleko Was, bo do Gliwic to mamy ok.60 km a do Zabrza to ok.70 km.
 
Do góry