reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

Bodzinka jeszcze nie wiem gdzie bede lezec. Mam do wyboru Gliwice lub Zabrze.
Wiem ze lezenie i tak mnie czeka.Nastawiam sie teraz na to psychicznie.Jest mi ciezko ale mus to mus.Zreszta zobaczymy jak to bedzie....
 
reklama
A ja to chyba nie pisałam skąd jestem :blink:.A jestem z takiego małego miasteczka w woj. opolskim, co się nazywa Głubczyce.Wioska bo wioska, ale nie jest źle :-D.Tzn. prawa miejskie to mamy od 1265 roku, ale ten, kto je nadawał chyba był pijany :rofl2:.
Bodzinka i agnes - ja mieszkam niedaleko Was, bo do Gliwic to mamy ok.60 km a do Zabrza to ok.70 km.
No to musimy zorganizowac jakies spotkanko:tak:
 
Spotkanko koniecznie byc musi:-)Daj znac jak bedziesz wiedzial, gdzie lezysz.A w Zabrzu w jakim szpitalu??????



 
7N6Op1.png

SwBs.jpg

czesc ja jestem z krakowa mieszkam tu od 2,5 lat​
 
reklama
Do góry