reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sklepy jakie polecacie?

reklama
Ja mogę polecić w Olsztynie na Lubelskiej jest taka hurtownia Diabolo, a w tym samym budynku jest dla dzieci hurtownia. Nie mam firmy, a tam marże doliczają i fajne pajace i kaftaniki kupiłam za małe pieniądze. Np pajace za 19zł
 
ja równiez polecam hurtownie maluszek pod kościolem. ceny maja fajne np.ponad mieisac temu szukalam krzesełka uczydelka dla synka i mieli go po 199 zł a jak powiedzialam ze drogo to taki gosciu z wasem zapytal sie czy widzialam gdzies taniej a ja mu na to ze za 179zł na allegro były. to on powiedzial ze mi sprzeda je za 177zł. tylko musialam gotowka zaplacic. juz wczesniej ze spacerowka tez mi chcial opuscic i to sporo.a co do bobasa to juz sie nie wypowiadam, normalnie chyba troche przeginaja.
a co do ubran to dla mnie w polsce za drogo. ogólnie dla siebie i synka sciagam z zagranicy. ostatnio szukalam bodow i ceny w olsztynie to masakra.
 
w tesco mają fajne trzypaki lub więcej za trzy pajacyki disney 49zł, a w trakcie wyprzedaży czyli w sierpniu nawet można było taki zestawik kupić za 21zł
 
ja dzisiaj bylam w tej hurtowni na lubelskiej- nono i maja super ciuszki , polecam zwlaszcza te firmy pinokio, super material.

w maluszku tez jest spoko ale ubranek tam nie widzialam za rewelacyjnych, za to lozeczka, wozki itd w dobrej cenie, oprucz ubranek kupilismy tam cala wyprawke, placac gotowka dostaje sie rabat
 
Ja również się podpisuję pod tym co dziewczyny napisały o hurtowni Maluszek pod Kościołem na Wyszyńskiego. Jeśli chodzi o Bobasa to dla mnie alternatywa, ale nie lubię tam chodzić, bo i obsługa (szczególnie Pan obcięty na łyso) jest niemiły i przemądrzały. A w Maluszku służą dobrą radą i nie ma "parcia" na towar ;).
No i drogie mamy jeżeli chodzi o ubranka, to polecam sklepy z odzieżą używaną ;) Tu chyba większość się ze mną zgodzi :)
 
Witamy

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu internetowego hejbobasku.pl - ulubiony sklep najmłodszych zlokalizowanego w Olsztynie.
Niedawno ruszyliśmy wiec asortyment jeszcze jest nie pełna lecz na bieżąco uzupełniany naszą ofertę.
Większość towarów mamy na miejscu wiec dostawa może być nawet tego samego dnia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
 
witam
kochane proszę napiszcie gdzie w olsztynie są fajne sklepy gdzie jest duży wybór wózków ?????????? będe wdzieczna za informacje . pozdrawiam
 
reklama
Madzia, to tak już pewnie przeczytałaś wcześniej hurtownia Maluszek pod Kościołem na Wyszyńskiego. Mają duuuży wybór i do tego miłą obsługę, a gdy płaciś gotówką to masz jeszcze chyba ok 5% upustu(tylko musisz się upomnieć ;)) :tak:
 
Do góry