)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ślinienie i chrostki

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
24
Polecam posmarować maścią cholesterolową :) Przerabiałam na swoim srelu .... jest bardzo tłusta i zabezpiecza skórkę na właśnie takie ślinotoki :) idealnie przy tym nawilża ... ale ostrzegam jest bardzo tłusta.

BTW. dobry jest również linomag ... rozprawi się przy okazji z krostkami :)

reklama

hidi

Fanka BB :)
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Kamea jeśli wysypka jest wokół ust to raczej od ślinienia i wkładania wszystkiego do buzi ale jesli jest na całej buzi to może być łojotokowe zapalenie skóry. Moja to miała i poszłam do pediatry któa zleciła sterydy na twarz ale nie dałam jej tego tylko poszłam do sprawdonej dermatolog która jak usłyszała o sterydach to za głowę sie złapała i zapisała maść elidel. To jest dość drogie ok,70 zł ale wszystko pięknie zeszło. Jak masz się martiwć to lepiej idź do dermatologa bo z całym szacunkiem pediatrzy chyba nie bardzo się znają

mamaPaulinki

mama kochanego śmieszka
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
No właśnie jak smarowałam linomagiem to schodziło, używam też czasem jak ma zaczerwienione pachwinki, albo krosteczki przy pupci, od razu schodzi. Tylko trzeba często smarować bo ona wszystko wyciera w pieluszkę ;-) musi ją mieć przy buzi, bo nie używa smoczka :-D

Kamea

Fanka BB :)
Miasto
praaawieee Opole
Rozwiązania
0
Dziewczyny byłam wczoraj w innej aptece. Pani poleciła mi na tą wysypkę sudocrem i Penaten. Posmarowałam Kubusiowi buźkę Penatenem i dzisiaj jest o wiele lepiej wysypka prawie zniknęła, zostało tylko niewielkie, delikatne zaróżowienie buźki.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 3
C Żywienie 8
MamaHelenki Rozwój i zabawy 1

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry