reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

Aja nie czuje jeszcze przyplywu kg i ginka dzis to potwierdzila-wychodze na zero (ale zaczynam za to o 5kg dalej,niz z Maja:-()
 
reklama
Ja narazie trochę schudłam wedłóg ważenia u lekarza, ale za to mój mąż przytył już 3 kilogramy odkąd ja zaciążyłam:-D:-D:-D
 
Ja zważyłam się wczoraj... 0,8 kg na plusie.
Właśnie miałam Was zapytać - czy któraś z Was przytyła w ciąży ponad 20 kg? Jeśli tak, to czy to była kwestia takiego apetytu czy jakiegoś problemu (tarczyca itp)?
 
Czyli w normie :-D Ja tak z ciekawości, z jakiego powodu się tyle tyje... czy mam już zacząć uważać na jedzenie, bo jak przed ciążą nic słodkiego nie jadłam, tak teraz mogłabym nic innego z kolei nie jeść :szok: Na razie sobie troszkę folguję i podjadam, ale nie chciałabym po porodzie walczyć z kilogramami ;-)
 
ja w pierwszej ciazy przytylam 10 kg...z tego 6-7 zostawilam w szpitalu...tzn..mala 3,5 kg zabralam do domu:-D
 
ja w pierwszej ciąży przytyłam ok 20 kg, które potem dosyć szybko zgubiłam (to było ok 10 lat temu), teraz nie wyobrażam sobie przytyć, aż tyle. Na słodycze nie moge patrzeć. Narazie waga w normie czyli bez zmian.
 
Ja dzisiaj stanęłam na wadze...i na minusie jestem pół kilo:sorry: mąż na mnie krzyczy że chudnę zamiast tyć...ale brzuszek pomału się zaokrągla, za to nogi chude jak patyki. Zobaczymy jak tym razem będzie...w pierwszej ciąży 17kg, w szpitalu zostawiłam 10, no i ostatecznie zabrakło mi 2kg do wagi sprzed ciąży...a tu powtórka z rozrywki:-p
 
ja na razie kilo na minusie. za pierwszym razem startowalam z 45kr i przytylam ponad 20kg a teraz startuje z 55kg. zobaczymy czy bedzie powtorka z rozrywki. na razie jem glownie owoce bo to mi najlepiej podchodzi, z reszta bywa roznie.
 
reklama
ja ostatnio u gina na wadze mialam 62kg:/// ale mi wyszlo ze przed ciaza jeszcze musialy mi dwa skoczyc a teraz schudlam prawie dwa bo jesc zaczelam inaczej przez te mdlosci. Zeszczuplalam i mam ladna figurke a brzuszek juz wyskoczyl ciazowy moja mam tak moiw. Jest twardy rownomierny i juz leciusienko wystaje. No a I trymestr sie konczy:) no mam nadzieje ze bede mogla jest normalnie i nie skocze z waga duzo:) Na razie udalo mi sie po raz trzeci przytulic muszle....wiec potem slabo moge cos wszamac;)
 
Do góry