reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

ja narazie kg mniej :)ginka powiedziala ze jest dobrze i ze nie powinna wiecej przytyc niz 7-10kg.brzusio wam moj juz pokazalm w galerii,wiec widac ze troszke sie zaokraglil,tylko mnie sie wydaje ze wszystko w cycuchy poszlo :/
 
reklama
Ja ciągle specjalnie nie wiem jak przytyłam (ale jednak mam na plusie). Zrobiłam przesiewkę w szafie i opięte bluzeczki poszły "na tyły". Jak będzie wiekszy brzuszek moze to jakos wygladac bedzie, ale teraz- jakbym sie przejadła ;-) Niestety też w odstawkę poszły wszystkie obcisłe spodnie, no niestety w biodrach mam już więcej- coś zaczynam przypuszczać że dziewczyna może być jak mi tak w "tyłek" idzie... Z KAsią weszło mi 15 cm :szok: Pamiętam jak dziś miałam wszędzie wymiary 108cm :cool2: (biust, brzuch, tyłek)
 
A u mnie prawie 12 tydzień i 2 kg do przodu!! Troszkę to smutne, ale prawdziwe:-(
E... nie przejmuj się, może zachcianki miną to rozsądniej będziemy się żywic (a przez to mniej kalorycznie :wściekła/y: A jesli nie teraz to, po porodzie sie zgubi tylko nie można sobie odpuścić na tzw godzinę "jak skończę karmic, bo teraz muszę jeść za dwoje"...
Ps. poprzedniej ciąży lekarz mi powiedzial, że w tych czasach tak tyjemy głównie za sprawą wszelkich konserwantów w przetworzonej żywności... :szok: Starszy człowiek a mówi: "Kiedyś kobiety tyły po 10- 14 kg, a teraz 2/3 moich pacjentek +/- 20... A trzymają się, w większości, w ryzach żywieniowych. Rada?- Jeść jak najmniej gotowcow...Cena cywilizacji. ."
 
Ostatnia edycja:
wedłóg oficjalnego ważenia u lekarza przytyłam całe 0.3kg:-D ale pewnie teraz jak się ruszy to ho ho:happy:
 
A mi już "woda podchodzi".... :wściekła/y:
Tak jak pisalam, wagi w domu brak (nie wiedziec do tej pory dlaczego) ale przybyło mi w cm... I tak rano sobie myslę... że rano jakby mniejsza jestem i... okazuje się że już puchne tzn. różnica np w tyłku między mierzeniem porannym a wieczornym waha się w granicach 1-2cm!
To znów mi się nerki odezwą choróbcia... A w poprzedniej ciąży zaczęłam puchnąć dopiero w III trymestrze.... :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
Na początku uciekły mi 2kg, przez wymioty głównie...
A teraz wróciłam do swojej normalnej wagi;p ale jakby nie patrzeć przytyłam te 2 kg:(
 
reklama
nie wiem jak to jest niby waze tyle samo a spodnie i spodnice coraz ciasniejsze piersi urosly brzuszek sie pokazuje a waga jak zakleta w niej stoje w miejscu nijak sie to ma do logiki
 
Do góry