reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

reklama
U mnie 2 kg do porzodu i brzuch już wystaje )) zrobie zdjęcie bebecha i wkleję!!
Wiecie wczoraj z kuzynka rozmawiałam mieszka w Niemczech i jest w 7 miiesiącu!! Bidula chora była przez 3 miechy prawie na antybiotykach !! I przez 3 miesiące co zjadła to zwracała!! No i jak na taki okres ciąży przytyła dopiero 2 kg!! ale z dzidzią podobno wszytko jest ok!! A to chyba najważniejsze!!:-)
 
właśnie weszłam na wagę i przez same święta przytyłam 0,5 kg:wściekła/y::zawstydzona/y: masakra, bo to tylko 3 dni......wy też tak macie?
 
A ja juz 2 kg do przodu... wczoraj kupiłam wage .Mam cicha nadzieje, ze moze kazda waga pokazuje troszke inaczej i w rzeczywistosci przytylam mniej ;)
 
U mnie po świętach też 1 kg do przodu ale powoli waga wraca do normy, czyli do +0,5 kg od poczatku ciazy :-) ale brzuszek się pojawił :-)
 
U mnie już pewnie ze 3 kg do przodu! Jutro będę się ważyć, bo dopiero wróciłam ze świąteczno-sylwestrowego wypadu do rodzinki.
Na świętach niestety było sporo słodyczy, część z nich osobiście przygotowywałam :tak:
 
reklama
Do góry