reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

reklama
ja od poczatku ciazy przytylam 2,5 kilo :szok: wazylam 46 teraz 48,5 kg, ale szczerze to te poltora mi przez swieta przybylo :-):-):-) zreszta chyba nie ma sie co martwic bo widze ze wszystkie troszke przytylysmy po swietach. poza tym u mnie rzucenie papierosow zawsze pociaga za soba tycie.wiadomo podjadanie, wolniejsza przemiana materii .to ostatnie to jest jak dla mnie masakra:wściekła/y:. ale za wszystko trzeba w zyciu placic..
 
jakie jestescie malutkie chudziny:D

ja mam 165cm wzrostu i przed ciaza udalo mi sie zrzucic 7kg i wazylam 58kg a teraz jestem 22kg+ w dalszym ciagu;) tak nie chcialabym przytyc teraz w II trymestrze wiecej niz 5kg bo se zalamie:D ale chya mi nie grozi bo sie nie obiadam g..nami za przeproszeniem
 
kasiente jak nie bedziesz jesc g..n :-) i slodyczy to nie przytyjesz bardzo duzo. jestem pewna. damy rade. mnie przeraza ile je teraz czasu poswiecam myslom o jedzeniu odkad te fajki rzucilam :wściekła/y: ciagle bym cos podjadala. a najgorsze ze wszyscy sie uparli na swieta dostarczyc mi tony slodyczy, ktore leza w kuchni i mnie przywoluja bez przerwy ;-) staram sie opierac ale cos ciezko mi to idzie. z jednej strony to zaluje ze nie mam tych mdlosci i wymiotow...
 
reklama
Do góry