reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślub 17 tc i welon ?

paulina.b

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2020
Postów
99
Dziewczyny, biorę ślub za kilka tygodni. Będę wtedy w 17 tc.
Brzuszka póki co nie widać chyba że założę coś obcislego i wyglądam jakbym sobie dobrze pojadła 😅 sukienka slubna zamówiona przed tym jak zeszlam w ciążę w kształcie litery A. Zamówiłam też przy okazji welon...teraz mam dylemat czy w obecnej sytuacji pasuje mi to założyć? Co myślicie na temat panny młodej w welonie w ciazy ? Pasuje czy odpuścić?
 
reklama
Najpierw dowiedz się co symbolizuje welon, ma chronić pannę młodą przed złymi urokami, wianek oznacza dziewictwo...
Z resztą ślub kościelny trochę kłóci się z seksem przed ślubem, nie uważasz skoro już tak zwracasz na to uwagę ?
Wianek oznacza dziewictwo? Nawet nie wiedziałam a koleżanka w sobotę brała ślub i założyła wianek a ma ponad roczne czy już nawet 2 letnie dziecko [emoji85]
 
reklama
Ja nie uważam że uprawianie seksu przed ślubem już na zawsze wyklucza nas z życia kościoła ;) przestań. U nas ksiądz pary z nawet dorosłymi dziećmi namawia na ślub kościelny jeśli jeszcze go nie mają. Sakramenty nie są zarezerwowane tylko dla wybranych
Najpierw dowiedz się co symbolizuje welon, ma chronić pannę młodą przed złymi urokami, wianek oznacza dziewictwo...
Z resztą ślub kościelny trochę kłóci się z seksem przed ślubem, nie uważasz skoro już tak zwracasz na to uwagę ?
 
Dziewczyny, biorę ślub za kilka tygodni. Będę wtedy w 17 tc.
Brzuszka póki co nie widać chyba że założę coś obcislego i wyglądam jakbym sobie dobrze pojadła 😅 sukienka slubna zamówiona przed tym jak zeszlam w ciążę w kształcie litery A. Zamówiłam też przy okazji welon...teraz mam dylemat czy w obecnej sytuacji pasuje mi to założyć? Co myślicie na temat panny młodej w welonie w ciazy ? Pasuje czy odpuścić?
Myślę że nie ma co patrzeć na takie zabobony. Śmiało zakładaj jeśli Ci się tylko podoba !
 
Do góry