reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz a tabletki antykoncepcyjne

nasturcjja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Luty 2022
Postów
432
Hej. Dzisiaj wzięłam 4 tabletkę Vibin Mini. Zauważyłam u siebie dużo więcej śluzu niepłodne, raczej żółtego, czasami bywa przezroczysty. Czy to normalna reakcja? Nie znam się, nigdy nie brałam tabletek anty i zastanawiam się czy wszystko jest Ok.
Drugie pytanie. Czego nie można jeść przy tabletkach antykoncepcyjnych? Czytałam ze nie można pic soków z cytrusów i jeść siemienia lnianego, a coś poza tym?
 
reklama
Hej. Dzisiaj wzięłam 4 tabletkę Vibin Mini. Zauważyłam u siebie dużo więcej śluzu niepłodne, raczej żółtego, czasami bywa przezroczysty. Czy to normalna reakcja? Nie znam się, nigdy nie brałam tabletek anty i zastanawiam się czy wszystko jest Ok.
Drugie pytanie. Czego nie można jeść przy tabletkach antykoncepcyjnych? Czytałam ze nie można pic soków z cytrusów i jeść siemienia lnianego, a coś poza tym?
Na 1 pytanie ci nie odpowiem.
Co do drugiego to ja jadłam wszytsko, siemieniem zageszczalam zupy a Soki z cytrusów piłam często.
 
Od 16 lat biorę tabletki z przerwami na ciążę i nie słyszałam o tym żeby czegoś nie jest. Całe życie jadłam wszystko. Skuteczność bez wpadek 🤔
 
Od 16 lat biorę tabletki z przerwami na ciążę i nie słyszałam o tym żeby czegoś nie jest. Całe życie jadłam wszystko. Skuteczność bez wpadek 🤔
Nie wiem, tak wyczytałam w necie.. ze nie można pic soku grefrutowego ( a tak lubię :(( ) i pomarańczowego i jeść siemienia lnianego i za bardzo nie przesadzać z lekami. Ogólnie może za bardzo przeżywam to wszystko. Bardzo boje się aktualnie niechcianej ciąży, jestem za młoda. I pewnie wczoraj czytałyście o tym moim jednym teście z cieniem, a drugi z tego samego moczu negatyw 🤦‍♀️ Do teraz to mnie niepokoi, mimo negatywnych testów rano.
 
Przez ponad 10 lat brałam tabletki i jadłam co chciałam. Ciazy nie było.
Co do śluzu ci nie powiem, bo każda kobieta może nieco inaczej reagować na tabletki. U mnie nadmiaru śluzu nie było.
Jestes pewna, ze śluz jest wynikiem tabletek?
Tabletki to hormony, trzeba o tym pamiętać. Pierwsze opakowanie może odbić się czkawka ale kolejne już powinny być przyjęte normalnie.
 
Przez ponad 10 lat brałam tabletki i jadłam co chciałam. Ciazy nie było.
Co do śluzu ci nie powiem, bo każda kobieta może nieco inaczej reagować na tabletki. U mnie nadmiaru śluzu nie było.
Jestes pewna, ze śluz jest wynikiem tabletek?
Tabletki to hormony, trzeba o tym pamiętać. Pierwsze opakowanie może odbić się czkawka ale kolejne już powinny być przyjęte normalnie.
Nie wiem czy jest wynikiem tabletek, tak podejrzewam..
 
reklama
Do góry