reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz w ciąży. Czop?

reklama
Mi się tez wydaje, ze żeby taki czop wypadł to z szyjka musi się coś zadziac. Musi się chociaż minimalnie otworzyć i skrócić. Jesli lekarz nie zauważył nic niepokojącego to może nawet nie był to czop. Ja tez się czasami zastanawiam czy to co widzę to czop czy zwykły śluz,ciężko chyba to stwierdzić niekiedy 😅
 
Dobra, dzięki. To już nie schizuje i czekam teraz w spokoju ma czwartek na wizytę u mojego ginekologa😅
@Lovela o śluzu w ciąży to chyba powinny być osobny rozdział w książce 😅
 
Jestem po wizycie u gina i wszystko wygląda ładnie ❤️ Jego zdaniem nic się nie skraca i złego nie dzieje. W czwartek idę do mojego ginekologa to porówna sobie zdjęcia itp i mam nadzieję, że po prostu to była jednorazowa akcja. Może luteina. Ale cieszę się że byłam ❤️
To dobra wiadomość. Trzymam kciuki aby tak dalej.
Ja idę w środę do lekarza.
 
Jestem po wizycie. Długość szyjki od ostatniego badania się nie zmieniła oraz jest zamknięta. Na dzień dzisiejszy żadnej wydzieliny lekarz nie widzi. Trudno do końca ocenić co to mogło być. Czy śluz czy cześć czopu. W związku z tym, że moja szyjka od początku skróciła się już 1,7 cm i aktualnie ma 2,9 cm do kolejnej wizyty (2,5 tyg.) mam się mocno ograniczyć - czyli głównie leżeć. Gdyby cos się działo mam przyjeżdżać szybciej.
 
Jestem po wizycie. Długość szyjki od ostatniego badania się nie zmieniła oraz jest zamknięta. Na dzień dzisiejszy żadnej wydzieliny lekarz nie widzi. Trudno do końca ocenić co to mogło być. Czy śluz czy cześć czopu. W związku z tym, że moja szyjka od początku skróciła się już 1,7 cm i aktualnie ma 2,9 cm do kolejnej wizyty (2,5 tyg.) mam się mocno ograniczyć - czyli głównie leżeć. Gdyby cos się działo mam przyjeżdżać szybciej.
Czyli odpoczynek,jak najmniej stresu i wszystko będzie dobrze 🙂Powodzenia!
 
reklama
Jestem po wizycie. Długość szyjki od ostatniego badania się nie zmieniła oraz jest zamknięta. Na dzień dzisiejszy żadnej wydzieliny lekarz nie widzi. Trudno do końca ocenić co to mogło być. Czy śluz czy cześć czopu. W związku z tym, że moja szyjka od początku skróciła się już 1,7 cm i aktualnie ma 2,9 cm do kolejnej wizyty (2,5 tyg.) mam się mocno ograniczyć - czyli głównie leżeć. Gdyby cos się działo mam przyjeżdżać szybciej.
Najważniejsze, ze na tą chwilę jest okej ❤️ Oby tak pozostało jak najdłużej.
 
reklama
Do góry