reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
O mamo jakie emocje znów dziś, tylko ja Cię proszę o 14.00 te wyniki, a nie o północy, bo potem spać nie mogę z wrażenia ;)
Noo mam nadzieję, że dzisiaj będą wcześniej :D Pani, która mi pobierała mówiła, że na dzisiaj jakoś mniej osób zapisanych (stwierdziła, że może boją się piątku 13 😁). Także czekam czekam 🤗, ale już się ogromnie stresuje 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Ja rozumiem, że dziewczyny które mają dwie kreseczki powinny pożegnać się z grupą staraczek, ale tu jesteśmy na miesięcznym wątku "smagane majowym deszczykiem KRESECZKI" więc wg mnie powinnyście tu zostać do końca miesiąca i dodawać nam nadziei, że się uda🤞
 
Ja rozumiem, że dziewczyny które mają dwie kreseczki powinny pożegnać się z grupą staraczek, ale tu jesteśmy na miesięcznym wątku "smagane majowym deszczykiem KRESECZKI" więc wg mnie powinnyście tu zostać do końca miesiąca i dodawać nam nadziei, że się uda🤞
Ja tylko was nie chce denerwowac bo wiem jak mnie to denerwowało i było mi to trudno czytać. Czuje się jak hipokrytka
 
reklama
Ja tylko was nie chce denerwowac bo wiem jak mnie to denerwowało i było mi to trudno czytać. Czuje się jak hipokrytka
Jakoś twoja historia dodała mi nadziei❤️ nie wiem dokładnie jak długo się starasz, ale skoro założyłaś wątek to na pewno nie pierwszy cykl i jakoś tak pomyślałam, że może mi też się uda... Choć mój stary zaczyna wymiękać psychicznie🙄 jest zmęczony tematem, ja go rozumiem, bo też co dostaję okres to jestem zmęczona, tylko mi szybko przechodzi, mam nadzieję że jemu też przejdzie😄
 
Do góry