reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Nie mówię, że jest to prawda naukowa ;) raczej taki ot, dowód anegdotyczny :)
Ja absoltnie … nawet piersi mnie nie bolą, Ale od rana biegunki ciąg dalszy.. idę wlasnje na spacer bo na dworze tak nie łapie a w domu co chwile. Miałam w tym cyklu zrobić w 31 dc ale z koleżanka stad tutaj rozmawiałyśmy i tak mnie mimo wszystko namówiła i zrobiłam w 26 dc i wyszedł ten cień cienia który widza osoby które serio się wpatrywały xD dzisiaj 28 dc i już widać a że na pinku strumieniowym wgl widać to szok.. ale pepino tez potwierdził. ///// No my mieliśmy dużo stresów w tym cyklu wiec po prostu w momencie totalnej ochoty a nie starań był seks. W 10 dc i 19 dc xD także No coś pomiędzy się zadziało
 
reklama
Wpadłam tylko powiedzieć, że nie podejmę się prowadzenia czerwcowego wątku więc @pluto_nova jedziesz z tematem. Chyba, że @Ladycarooo czuję się na siłach wrócić za stery to juz se tam ustalcie.
Powodzenia ❤️
Ja narazie pasuję w prowadzeniu wątków miesiecznych. Napewno do momentu aż sama wrócę do starań. Także dziewczyny, pora wybrać następczynie <3
 
Wpadłam tylko powiedzieć, że nie podejmę się prowadzenia czerwcowego wątku więc @pluto_nova jedziesz z tematem. Chyba, że @Ladycarooo czuję się na siłach wrócić za stery to juz se tam ustalcie.
Powodzenia ❤️
od czerwca zawieszam starania na czas wakacji (tzn. nie zabezpieczamy się dalej, ale bez niczego, żadnych kalendarzy, mierzenia temperatur, testów owu, a testy ciążowe tylko po terminie okresu). Jako, że w sumie termin okresu mam ma początku czerwca, to mogę jeden miesiąc pociągnąć, ale lipiec ktoś przejmie
 
Ja absoltnie … nawet piersi mnie nie bolą, Ale od rana biegunki ciąg dalszy.. idę wlasnje na spacer bo na dworze tak nie łapie a w domu co chwile. Miałam w tym cyklu zrobić w 31 dc ale z koleżanka stad tutaj rozmawiałyśmy i tak mnie mimo wszystko namówiła i zrobiłam w 26 dc i wyszedł ten cień cienia który widza osoby które serio się wpatrywały xD dzisiaj 28 dc i już widać a że na pinku strumieniowym wgl widać to szok.. ale pepino tez potwierdził. ///// No my mieliśmy dużo stresów w tym cyklu wiec po prostu w momencie totalnej ochoty a nie starań był seks. W 10 dc i 19 dc xD także No coś pomiędzy się zadziało
U mnie też jedyna ciąża, niestety nieudana, była z jednego seksu w cyklu w 19 dniu 🤷‍♀️
 
reklama
Jakby to była prawda ze 1 seks kolo owu starczy to juz bym kilka razy byla w ciazy 🤣🤣🤣🤣
Dla odmiany w tym cyklu praktycznie codziennie mieliśmy od 3 dni przed az do owu. Wiec zobaczymy jak to z ta teoria.
Ale u mnie czesto na odwrót wiec moze akurat
Moja ciąża jest z jednego, jedynego stosunku w tym cyklu. Dwa dni przed owulacją uprawialiśmy seks. Jestem w szoku, że to się udalo. Ciąża ogólnie jeszcze nie planowana- dałam zadecydować Bogu, bo na pokładzie 16 miesięczna córeczka.
 
Do góry