reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Moja ciąża jest z jednego, jedynego stosunku w tym cyklu. Dwa dni przed owulacją uprawialiśmy seks. Jestem w szoku, że to się udalo. Ciąża ogólnie jeszcze nie planowana- dałam zadecydować Bogu, bo na pokładzie 16 miesięczna córeczka.
No u mnie to samo. Z synem tez był jeden stosunek i wszystko potoczyło się dobrze. No wszystko zależy od tego jaki plemnik się dostanie, czy będą wady które organizm chciałby usunąć, kondycja komórki jajowej i wiele więcej czynników na to wpływa że w końcu ta ciąża jest. Nie ma co z góry zakładać że będzie zle :)
 
Ja też dziś miałam testować ale czekam na @ bo pęcherzyk nie pękł sam i mam torbiel na 4.5cm. Ciąży z tego nie będzie. Mam duphaston na 7 dni i po okresie wizyta kontrolna. Szkoda bo liczyłam na ten cykl jak widziałam czarnego bociana po stosunku w plenerze 🤣
 
U mnie 9 dpo i biel na pinku strumieniowym. Wczoraj zrobiłam test ultraczuly babyboom i po 3 minutach pokazała się druga kreseczka różowa. Zdążyłam się popłakać, pokazałam koleżance z pracy test, przytuliła mnie pogratulowała a kreska raptownie ,,wchłonęła się,, i została jedna kontrolna🫣🫣😔😔😔😔 a tak się ucieszyłam... No nic .. czekam może jeszcze coś zaskoczy. Wrzucam mój wykres. Możecie coś podpowiedzieć jak to wygląda?
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-05-27-05-53-23-57_eadc59b1e7d0db3cf2c414e1bf65d2b0.jpg
    Screenshot_2022-05-27-05-53-23-57_eadc59b1e7d0db3cf2c414e1bf65d2b0.jpg
    234,7 KB · Wyświetleń: 57
To takie głupie cieszyć się z okresu co? Poznałam to uczucie dopiero podczas starań. Jak już wiem, że nic z tego to czekam na okres jak na zbawienie
Ja w tym miesiącu to na prawdę miałam dosyć najpierw alergia potem biegunka i wymioty No i ten spóźniających się okres . Dlatego cieszę się, że jest bo w końcu szybciej bd można zacząć od nowa 😝
 
U mnie 9 dpo i biel na pinku strumieniowym. Wczoraj zrobiłam test ultraczuly babyboom i po 3 minutach pokazała się druga kreseczka różowa. Zdążyłam się popłakać, pokazałam koleżance z pracy test, przytuliła mnie pogratulowała a kreska raptownie ,,wchłonęła się,, i została jedna kontrolna🫣🫣😔😔😔😔 a tak się ucieszyłam... No nic .. czekam może jeszcze coś zaskoczy. Wrzucam mój wykres. Możecie coś podpowiedzieć jak to wygląda?
u mnie temperatura spada dopiero przed samym okresem, więc ciężko stwierdzić… Zawsze mam ładne wykresy, ale ciąży z tego nie ma 😝
 
reklama
Do góry