reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śmierć łóżeczkowa

Dokladnie, chusteczki znikaja w strasznym tempie, oj tak, dziecko kosztuje..dobrze ze kochana ciocia zakupila Pampersy Jumbo Pack bo nie wiem jak wydolilabym do konca miesiaca :D
 
reklama
Witam
my kupiliśmymonitor, bo ja bardzo na to nastawałam. nie liczę już nawet ile razy się włączył .................. miałam przeczucie? a może przeważyło, że koleżanki dziecko nie obudziło się dwa dni po tym jak skończyło 4 miesiące? tego nie wie nikt - pewnie Ktoś na górze czuwał i bedzie czuwał nadal.
teraz jesteśmy w trakcie diagnostyki neurologicznej. podejrzenia są trzy: niedojrzały układ nerwowy, refluks żołądkowy lub padaczka.
 
My tez i tez jestem z niego zadowolona. :) Zreszta nawet nie wiem czy tu jakies inne modele mozna kupic.
 
Ej dziewczny, nie nakrecajcie sie!

ze mna jest inaczej bo nasz maluch naprawde ma problemy z oddychaniem, coprawda bardziej gdy nie spi niz we snie ale skad ja moge wiedziec czy sie jej bezdechy nie zdarzaja? a poza tym w poradni rozszczepow pani doktor uczulila nas na jezyczek malej, ze musimy uwazac bo przy sekwencji
Pierre-Robin on sie zapada i mala moze sie przydlawiac nim jak bedzie zle lezec. no a dzieci jak to dzieci przez sen tez sie ruszaja a ja jak spie to nie upilnuje jej idealnej pozycji. stad tez decyzja o kupnie monitora. jak cos sie nie daj Bog wydarzy to zdarzymy zareagowac.
za duzo tych czynnikow ryzyka w naszym wypadku.
 
Dziewczyny nie wpadajcie w panikę. Trzeba zachować odrobinę zdrowego rozsądku. Ja wiem, że każda mama martwi się o swojego maluszka, ale nakręcanie się nic tu nie pomoże. Przyjaciółka koleżanki jest biegłym pediatrą sądowym i mówiła, że większość przypadków śmierci niemowląt jest spowodowanym przyduszeniem przez rodziców w łóżku, jeśli śpią razem, a śmierć łóżeczkowa to marginalne przypadki. Wydaje mi się, że zakup monitora ma sens, jeśli faktycznie z dzieckiem są jakieś problemy. Ja, gdybym go miała, to bym właśnie nie zasnęła. Cały czas bym się wsłuchiwała, czy nie dzwoni.
 
reklama
Obecnie cena na monitory nie jest juz tak wysoka jak kiedys.
Zapraszam do zapoznania sie z oferta:
babyclub.pl
 
Do góry