reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sny w ciąży

no ja moze nie mam koszmarow, ale calkiem realistyczne erotyki polaczone z oblapywaniem J. ;) do tego zaczelam gadac w nocy. J. mowi, ze np. budze go, mowie do niego ze chce mi sie siusiu, ide do lazienki, wracam i klade sie spac, ostatnio sie z kims umawialam i mowilam, "no to ide" - oczywiscie rano nic nie pamietam. ;-) J. sie cieszy ze w koncu chrapac przestalam (wlaczylo mi sie jakos w 3 m-cu) ale za to zaczelam gadac :-)
 
reklama
ja w ciąży miałam bardzo duże potrzeby seklsualne, nie wiem skąd się we mnie taki demon seksu obudził :D ale mąż był zadowolony. Nie wazne, w każdym bądź razie wciąż miałam sny erotyczne, bynajmniej nie z mężem w roli głównej :D a ok 20 tyg zaczęłam mieć koszmary, śniło mi się nie raz że rodzę kilkoro dzieci bez rąk czy nóg, albo jedno ale bardzo zniekształcone itp. Po badaniu połówkowym mi przeszło i znow erotyki mi się załączyły.
 
hahaha o czym myslimy o tym snimy...
erotyka to tylko na zdrowie idzie a mezowie zadowoleni i szybko do domu wracaja hihihi
 
erotyka to tylko na zdrowie idzie a mezowie zadowoleni i szybko do domu wracaja hihihi

tylko pozazdroscic.. gorzej jak maz przed zona "ucieka" :-(
ja zanim zaszalam w ciaze na brak seksu nie moglam narzekac, jak to sie mowi - moglam zawsze i wszedzie. po zajsciu w ciaze - zupelny brak ochoty. teraz mi sie zalaczylo znowu na "tu i teraz", ale J. nie chce i juz...
 
w czasie ciąży wiele razy śnił mi się poród, jak i nie miłe sytuacje z ciąży np, że spadłam ze schodów i straciłam dziecko albo potrącił mnie samochód.. niektóre sny były naprawde przerażąjące
 
zanim w ogole cos mi sie przysnilo to musialam toczyc walke z bezsennoscia, nic mi nie pomagalo, supermami poduszka pozwalala chociaz na przybieranie wygodnej pozycji, ale bylo ciezko
 
Ja należę do tych osób, które bardzo przeżywają rzeczywistość, dlatego śni mi się często to co już się wydarzyło lub wydarzenia, które miałyby z tym styczność, które by pasowały do tego, co już się wydarzyło. Często mam też takie sny po których się budzę i nie wierzę, że to sen a wydaje mi się, że to wydarzyło się normalnie. Ostatnio czytałam o interpretacji snów i długo się nad tym zastanawiałam i chyba rzeczywiście coś w tym jest. Ostatni mój sen, który pamiętam to, to, że jestem w ciąży bliźniaczej ;)
 
reklama
zanim w ogole cos mi sie przysnilo to musialam toczyc walke z bezsennoscia, nic mi nie pomagalo, supermami poduszka pozwalala chociaz na przybieranie wygodnej pozycji, ale bylo ciezko
bylismy z mezem na family days i mowili, ze supermami poduszki sa odpowiednie dla ciezarnych i nawet po ciazy zeby dalej na nich spac, ze cale cialo odpoczywa
 
reklama
Do góry