reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

madie to dobrze:tak:

no niby sie pozbylismy ale policzki czerwone,nie wiem po czym, je nutramigen, kaszke ryzowa z jablkiem, na obiad indyk ryz marchewka, jablko no i dostal dzis banana,a moze to jeszcze po pomidorku
ech szkoda gadac
ale kupilam emolium do twarzy, moze zejdzie...
 
reklama
składam wam życzenia :)

Wiem - to jest dla Was szok, że znowu mamy Nowy Rok! Niech będzie radosny, niech się zacznie mile, i niech Wam przyniesie same szczęśliwe chwile. Niech moje życzenia, spełnią się co do joty. Niech ominą Was kłopoty. Bóg da wszystko co potrzeba, poprowadzi wprost do nieba.:)

zycza Megi Franek i moj M.
 
witajcie!!;-)
ostatni dzien roku, my po spacerku w sniegu padajacym,ale fajnie, a wiec
zorem imprezka, takze skladam zyczonka udanej zabawy i szczesliwego nowego roku!!:tak:

co tam u was dziewczyny?
madie jak sie czujesz????
 
Witajcie Dziewczyny.

Chciałam przedstawić Wam nowego członka mojej rodzinki:-). Gabrysia przyszła na świat 21.12.2010 o godz.11:30. Waga 3550g i 57cm:-)

Niestety przyszło nam spędzić święta w szpitalu :-(. Malutka tak śpieszyła się na świat, że pękło mi krocze (pomimo nacięcia). Ale już od trzech dni jesteśmy w domku.

Życzymy wszystkim tego co najlepsze w nadchodzącym roku 2011:-)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Gratulacje.

Moj maluch chce jednak byc ze stycznia, nie spieszy mu sie na swiat. Smiejemy sie nawet, ze czeka na wiosne na powrot taty :tak:


Jeszcze raz- szczesliwego nowego roku!
 
Do góry