reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spacerówka

NaNa8

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Kwiecień 2015
Postów
1 570
Jaką spacerówkę polecacie ?
Chodzi mi o te mniejsze ,nie te z wózków 2 i 3 w jednym .
Ja Chciałabym by podnóżek był ruchomy i trzymał nóżki, by miał długą budke(rozpinana) i możliwość leżenia na płasko oraz by składał się nie w parasolkę :) wiadomo żeby dobrze się prowadził :p
Dziś w smyku polecono nam SMIKI THUNDER
 
reklama
Polecam baby jogger citi mini.. Rozklada sie na lezaco, cale siedzisko ma dlugosc ponad 110 cm, skretny, lekki, maksymalny ciezar dziecka 30 kg a sam wozek wazy niecale 10kg. Sklada sie jedna reka w 2 sekundy. Jezdze jakis czas i jestem mega zadowolona, syn ma prawie 2,5 roku i jeszcze pelno miejsca w srodku
Świetny ten wózek :) właśnie o taki mi chodzi. :Dtylko szkoda że jest zero na końcu ceny;(

Nie chcesz sprzedać :D?
 
reklama
Ja polecam wózek Joie Litetrax 4. My śmigamy nim już od roku, jest wygodny do złożenia, ma duże kółka i wielką budę. Wózek robi codziennie duże przebiegi bez względu na pogodę, nawet zajechał z Młodym na Równicę.
 
Ja polecam wózek Joie Litetrax 4. My śmigamy nim już od roku, jest wygodny do złożenia, ma duże kółka i wielką budę. Wózek robi codziennie duże przebiegi bez względu na pogodę, nawet zajechał z Młodym na Równicę.
No tu już cena bardziej do zaakceptowania, ładnie wygląda i chyba ma te funkcje wymienione przez mnie ?
 
Składa się na płasko, prowadzi się jedną ręką, bardzo latwo się podbija na krawężniki, nawet jak dziecko siedzi. Ma podręczny niezbędnik na dwie butelki i zamykaną na rzep kieszonkę, duży koszyk pod spodem do którego jest dostęp nawet jak jest wózek rozłożony na płasko. Buda jest bardzo duża, rozpinana. Składa się za pomocą uchwytu pod siedzeniem. Może nie jest zbyt lekki, ale wygodny w noszeniu. Ma duże kółka, co ulatwia prowadzenie i dziecko spokojnie w nim śpi. Plusem jest też to, że posiada z dwóch stron uchwyty dla dziecka już chodzącego. Minusem jak dla mnie jest rączka z gąbki, a wolałabym skórzaną. No i niestety występuje tylko w kilku kolorach, najlepiej obejrzeć w sklepie i podotykać, bo wg mnie kolory są z różnych materiałów. Ja mam niebieski i się nie mechaci. Dodatkowo dostaliśmy śpiworek i folię. Oglądałam też wózek britax b-agile.
 
reklama
Do góry