reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spadajacy wynik beta hcg

Dołączył(a)
25 Sierpień 2015
Postów
9
Witam,jestem tu pierwszy raz,mam nadzieje ze uzyskam tu odpowiedz na martwiace mnie pytanie.18.08 zrobiłam beta hcg wynik 258,9 lekarz powiedział ze jest to ciaza wczesnotygodniowa 3-4 tydzien ale ze wzgledu na to ze mam delikatne krwawienie kazal mi ponownie zrobic wynik i przepisal Dufaston,krwawienie nie ustalo a wynik odebralam wczoraj i wynosi 85,8.Czy to oznacza ze moglam stracic ciaze?prosze podpowiedzcie
 
reklama
caly czas mam nadzieje ze to jednak nie to,to jest moja pierwsza ciaza po wielu latach staran,jutro ide do lekarza bardzo bym chciala aby temu zaprzeczyl
 
dziaba102 niestety bojąca ma rację, ciąża się nie utrzymała.
Ja miałam podobnie, tylko że w 5tc. Też zaczęło się krwawieniem, potem duphaston i luteina a potem wynik bety spadł:(
Jeśli mogę Cię pocieszyć, to napiszę Ci, że jeśli to była tak wczesna ciąża, to szybko możecie starać się o kolejną ciążę. Trzymam kciuki.
 
Powtórz wynik w tym samym labo najlepiej. Jeżeli to nie jest pomyłka labu, to niestety... dobrze jest sprawdzić wynik bety za parę dni. Czy ładnie spada a nie "skacze', bo tak jest przy ciążach pozamacicznych. Po następne zrób progesteron, może zbyt niski poziom jest powodem ciąży biochemicznej. Niestety to zdarza się dość często, tylko wiele kobiet o tym nie wie.. Za jakieś 6 dni powinnaś dostać miesiączki. Jeżeli cykle byłyby nie regularne, to nawet nie zrobiłabyś testu tylko cierpliwie czekała.
 
Dwa wyniki robiłam w tym samym laboratorium,a gdy byłam na badaniu usg lekarz powiedział ze jest za wcześnie by cokolwiek tam zobaczyć a w środku mam wszystko w porządku,a co do miesiaczki to mam bardzo nieregularną mialam w tym miesiacu tj.6-8.08 a potem juz tylko lekkie krwawienie ktore po dufastonie sie troche nasililo.Dziś o 9.30 mam wizyte u lekarza bardzo sie boję ze potwierdzi Wasze zdanie,mam małą iskierke nadzieji w sobie lecz ona powoli gaśnie:-(
 
dziaba przykro może tak się stało:-( jednocześnie trzymam kciuki za szybką drugą ciążę. Co lekarz powiedział, kiedy możecie zacząć starania?
 
przykro mi ja również straciłam pierwsza ciążę ale jak widzisz udało mi się i mam 2 łobuzice a moje cykle były do niczego po poronieniu zaszłam dopiero po tabletkach anty i w trzecim cyklu po odstawieniu się udało ale u ciebie może się udać zajść szybko życzę powodzenia
 
reklama
Lekarz konkretnie nie powiedział kiedy mozemy się starać,w poniedzialek mam zrobic kolejna Bete i isc z wynikiem,wtedy mi powie czy bedzie mi potrzebne lyżeczkowanie,chociaz sadze ze może sie obejdzie bez tego bo w srode po wizycie u niego dostalam silniejszego krwawienia prawie jak miesiaczka i sa skrzepy takze sam organizm sie oczyszcza.Jak sie wszystko uspokoi to zaczniemy starania i mam nadzieje ze tym razem wszystko przebiegnie pomyślnie.
 
Do góry