reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

reklama
Dziękuję bardzo 🙂 trochę się zmartwiłam że taki słaby wynik 🙁 ale to wczesna ciążą i może dlatego
Spokojnie. Pierwsza beta jest zależna od tego kiedy po zagnieżdżeniu ją wykryliśmy. Moja pierwsza miała 18.7. Pamiętam jak dziś gdy zostałam na forum postraszona, że BIOCHEMICZNA. Nic bardziej mylnego. Przysrosty były kosmiczne a obok teraz leży 10 miesięczny synek. Gratulacje, powtórz za 48h razem z progesteronem.
 
Hej :)
Powiedzcie mi proszę czy taka ciąża ma szansę przetrwać?
10 dpo: 0,373, progesteron 14,2
12dpo test pozytywny, beta: 7,67, progesteron 14,65
14dpo beta: 40,03, progesteron 23,35, czyli przyrost o ponad 500% 😱
16dpo beta: 80,92, progesteron 20,65, wzrost o 85%
18dpo beta: 140,30, progesteron 20,03, przyrost o 75%.

Powiedzcie mi czy są szanse że się to utrzyma? Wiem że jest wszystko "w normie" ale nie oszukujmy się - przyrosty słabe...
Co powinnam zrobić? Iść do lekarza i sprawdzić czy to nie pozamaciczna? Na tym etapie jakby była wewnątrz macicy to i tak nic nie zobaczy...
 
U mnie tez słabo :(
Pierwszy wynik: 9,7 (27 dzień cyklu)
Po 48 h: 13,00 (29 dzień cyklu)
Cykle 27-29
Jutro idę na 3 betę, ale nastawiłam się psychicznie ze lada moment poronie.
 
U mnie tez słabo :(
Pierwszy wynik: 9,7 (27 dzień cyklu)
Po 48 h: 13,00 (29 dzień cyklu)
Cykle 27-29
Jutro idę na 3 betę, ale nastawiłam się psychicznie ze lada moment poronie.
U Ciebie niestety przyrost jest bardzo niski, ale zobacz 3 bete, bo moze sie rozkreci. A jak nie to albo bedzie trzeba skontrolować to z lekarzem i betą zeby sprawdzić co sie dzieje.
 
Witam serdecznie, nie wiedziałam czy zakładać nowy, kolejny wątek a potrzebuję porady doświadczonych pań w sprawie wyniku hCG.
Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne od ponad 10 lat i nie planowaliśmy z mężem więcej potomstwa, ale zdarzyła się dość ryzykowna sytuacja, w której zapomniałam tabletki w pierwszym tygodniu a dzień wcześniej doszło do stosunku. Wg ulotki była możliwość ciąży. Kochaliśmy się w sobotę, w niedzielę zapomniałam tabletki, a we wtorek w nocy przez około 5-10 minut miałam ból, jakby kłucie jajnika. Pomyślałam, że być może poziom hormonów spadl na tyle,że doszło do owulacji. Ciężko mówić tu o dniach cyklu,jako że mój jest sztuczny ale wyglądałoby to tak : stosunek, trzy dni potem owulacja (? ). Plemniki jesli żyłyby te trzy dni to mogło dojść do zapłodnienia? I 10 dni po tym ewentualnym zapłodnieniu, czyli dziś zrobiłam test z krwi. Wynik wg mojego (sprawdzonego wiele razy w innych badaniach ) laboratorium to 0.00.
Zależy mi na opinii czy to może być już miarodajny wynik czy zrobiłam test za wcześnie? Załączę screen wyniku.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220128-123425_Office.jpg
    Screenshot_20220128-123425_Office.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 82
Witam serdecznie, nie wiedziałam czy zakładać nowy, kolejny wątek a potrzebuję porady doświadczonych pań w sprawie wyniku hCG.
Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne od ponad 10 lat i nie planowaliśmy z mężem więcej potomstwa, ale zdarzyła się dość ryzykowna sytuacja, w której zapomniałam tabletki w pierwszym tygodniu a dzień wcześniej doszło do stosunku. Wg ulotki była możliwość ciąży. Kochaliśmy się w sobotę, w niedzielę zapomniałam tabletki, a we wtorek w nocy przez około 5-10 minut miałam ból, jakby kłucie jajnika. Pomyślałam, że być może poziom hormonów spadl na tyle,że doszło do owulacji. Ciężko mówić tu o dniach cyklu,jako że mój jest sztuczny ale wyglądałoby to tak : stosunek, trzy dni potem owulacja (? ). Plemniki jesli żyłyby te trzy dni to mogło dojść do zapłodnienia? I 10 dni po tym ewentualnym zapłodnieniu, czyli dziś zrobiłam test z krwi. Wynik wg mojego (sprawdzonego wiele razy w innych badaniach ) laboratorium to 0.00.
Zależy mi na opinii czy to może być już miarodajny wynik czy zrobiłam test za wcześnie? Załączę screen wyniku.
Ja obstawiam że ciąży z tego nie będzie, mysle ze mogłas poczeka 14 dni od stosunku ,ale gdyby z tego była ciąża To naprawdę, bym się mocno zdziwila
 
reklama
Do góry